Simülasyon: Microsoft Flight Simulator 2020

Microsoft Flight Simulator 2020 bir uçuş simülatörüdür ve Microsoft Flight Simulator serisinin 11. oyunudur.

Geliştirici:Asobo Studio

Yayıncı:Xbox Game Studios

Çıkış tarihi:18 Ağustos 2020

Platformlar:PC, Xbox One

Microsoft Flight Simulator 2020 ile ilgili haberleri, ekran görüntülerinizi ve daha fazlasını bu konu altında paylaşabilirsiniz.

tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Slide1.jpg

Sistem gereksinimleri dün paylaşılmıştı. İdealin 50 Mbps internet bağlantısı ve 32 GB RAM gerektirmesi korkutsa da genel olarak beklediğimden çok daha düşük.
Ara
İyi önerilen sistemlerde kalabilmişim. Benim de beklediğimden düşük çıktı.
Ara
Oyunun çıkış tarihi 18 Ağustos olarak duyurulmuştu. Gamepass ile bedava olacakmış.
Ara
Oyunun standart sürümü Xbox Gamepass'e gelmiş. Twitch'de bir yayıncı İstanbul üzerinde uçarken denk geldim. Şehir henüz tam olarak modellenmemiş bazı bölümler iki boyutlu, bazı üç boyutlu modeller ise yanlış konumda veya yanlış modellenmiş. Işıklandırma güzel ama ne taraftan bakarsan ışık binalara o taraftan vuruyormuş gibi gözüküyor. Şuanda google maps üzerinde uçuyormuş hissi verdi. Belki de oyunu almak için henüz erken daha iyi modellenmiş şehirler çok daha güzel gözüküyor. Yayını yapan kişi bu oyunu oynamak için ucuz bir joystick aldım 100 dolara dedi gösterdiği joysticke baktım amazonda 3000tl söyleyeceklerim bu kadar.

https://www.twitch.tv/videos/714646125

1:46 da uçmaya başlıyor. Bahsettiği joystickde altta.

https://www.amazon.com.tr/Thrustmaster-T...233&sr=8-6
Ara
Oyun haritalarını Bing Maps'ten alıyor, orada da en detaylı olan Amerika kıtası. Buckingham Sarayı bile yokmuş oyunda. Ha Bing'in uydu haritaları en iyisi ama yine de özel özel bakmak lazımmış modelleri yapmak için.

Bunun yanında bende daha önce Warthunder için aldığım Logitech Extreme 3D Pro Joystick var. Herkesin başlangıç seviyesi için önerdiği joystick de bu. Warthunder'da kullanırken memnun kalmıştım merak edenlere öneririm. 300 lira gibi bir fiyatı var.

Buckingham Sarayı:
Görsel
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-08-2020, 16:15)Ragnvaldr : Oyun haritalarını Bing Maps'ten alıyor, orada da en detaylı olan Amerika kıtası. Buckingham Sarayı bile yokmuş oyunda. Ha Bing'in uydu haritaları en iyisi ama yine de özel özel bakmak lazımmış modelleri yapmak için.

Bunun yanında bende daha önce Warthunder için aldığım Logitech Extreme 3D Pro Joystick var. Herkesin başlangıç seviyesi için önerdiği joystick de bu. Warthunder'da kullanırken memnun kalmıştım merak edenlere öneririm. 300 lira gibi bir fiyatı var.

Buckingham Sarayı:
Görsel

Bayburt'u bile düzgün modellememişler satın almış olsam iade ederdim.

Karşılaştırma yapmak için bir de New York semalarında uçtum. New York aslanlar gibi modellenmiş ama Bayburt'ta yağ gibi akan oyun New York semalarında biraz kastı.

Ara
27 Temmuz'da gelecek Sim Update 5 ile oyunun performansında büyük iyileştirmeler yapılacakmış.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.