MMO: Clash of Clans
Clash of Clans Türkçe Bilgi ve Ekran Görüntüleri
pBkbQr.png

Clash of Clans oynayan arkadaşlar kullanıcı adlarını , köylerini ve oyun hakkındaki düşüncülerini bu konu altından paylaşabilirler.Yeterli sayıya ulaşırsak isterseniz klan kurarız ve dışarıya alımı kapatırız yalnızca biz oluruz.

Başlığa belki takılanınız olabilir :D

KLAN kelimesinin anlamları

1-Boy (II).
2-Ortak bir atadan geldiklerine inanan, kendi aralarında evlenmeyen, hem ana, hem de baba çizgisine göre düzenlenmiş, birbirleriyle akraba, birden çok büyük ailenin bir araya gelmesi sonucu oluşan toplumsal birlik.
Ara
2 yıl önce oynuyorduk, 50-70 arası bir seviyedeydim galiba. Tekrar mı yüklesem :D
G0kMNN.png
Ara
(25-01-2016, 23:51)GaulTurk : 2 yıl önce oynuyorduk, 50-70 arası bir seviyedeydim galiba. Tekrar mı yüklesem :D

Bende adam gibi bir klan yok diye 1 hafta oynayıp siiliyorum 2 haftaya filan geri yüklüyorum 64 seviyeyim :D
Ara
Belli bir seviyeden sonra oyun gerçek para istiyor, silme sebeplerimden biri buydu.
G0kMNN.png
Ara
75. Seviyeyim bi yerden sonra sıktı şuan oynamıyorum
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Bende varım 61 seviyeyim yan çar asıl çar 96 seviye ismi nedir klanın.
savaş barıştır özgürlük kölelik cahillik güçtür
Ara
(28-01-2016, 12:57)lion : Bende varım 61 seviyeyim yan çar asıl çar 96 seviye ismi nedir klanın.

Klan İsmi:Karahan
Klan Etiketi:#LJ8PJVJG

Klan lideri:TongYabgu(benim)
Ara
İstek yolladım
savaş barıştır özgürlük kölelik cahillik güçtür
Ara
62 Seviye köyüm var , klan kuracak olursanız katılabilirim bende.

Clash of Clans'ı bıraktım.
Ara
oynayan arkaşdaşlar hala aktif mi?

Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.