Spor: Football Manager 2020
Barış Alıcı sakatlanmıyor dedim daha adam maç oynamadı böyle bahtsızlık olmaz. İlk kez başıma geliyor.
Ara
Takım seçmekte zorlanıyorsanız ve Türkiye den bir takım arıyorsanız Alanyasporu şiddetle öneririm,lige 2milyon euro civarı transfer bütçesiyle başlıyor ve kadrosu ilk 5 e girmek için gayet yeterli.Ben başlarken kadroyu korumayı seçtim hızlı oyuncular sayesinde(baya var) tiki tak 4-3-2-1 taktiği ile sezonu 3.tamamladim 2 milyon euro ise genç yetenekleri kapıp kiraladım.(ilk sezonu bitirdim)Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise taktiği özellestirmis olmamdı(normali büyük takımlarla karşılaşınca skoru korumak için kullanılabilir).Benim özelleştirilmiş taktiğimde driblingi azalt kaldırılmış,normal tempoda oynama,duruma göre sağ ve sol bekleri ileri çıkarma ve sağ ve sol taraftan oynama şeklinde özellestirdim.Bu taktik tavsiyede yok ama en ise yarayanı bence

Transfer olarak coxe'u ve delayı almanızı tavsiye ederim.
[+] 1 üye Enesrar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.