Spor: Football Manager 2021
header.jpg

FM21, menajerlik becerinizi geliştirmeniz ve kulübünüzü başarıya taşımanız için sizi hiç olmadığı kadar güçlendiriyor. Yeni eklemeler ve oyun yükseltmeleri, ek derinlik seviyeleri, drama ve özgün bir futbol sunar.

Football Manager 2021'e dair paylaşımlar ve sohbet bu konu altında yer alır.

ÇIKIŞ TARİHİ: 24 Kas 2020
GELİŞTİRİCİ: Sports Interactive
YAYINCI: SEGA

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel

Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Normalde TR spikerleri oluyor muydu?
Ara
Hayır 21 de gelecek
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Konuyu hortlatıyorum ama oyun bana ederinden çok daha pahalı geliyor. Bildiğiniz bir indirim var mı acaba?
Ara
Yeni FM çıkınca ucuzluyor sanırım doğru düzgün. Erken sipariş her zaman avantajlı oluyor ama yeni oyun çıkmadan göz at derim.
Ara
(16-05-2021, 15:20)argoargoo : Konuyu hortlatıyorum ama oyun bana ederinden çok daha pahalı geliyor. Bildiğiniz bir indirim var mı acaba?

Acil değilse Haziran ayında yeni steam indirimleri geliyor, onu bekleyebilirsin.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
[+] 1 üye Dothor_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-05-2021, 15:20)argoargoo : Konuyu hortlatıyorum ama oyun bana ederinden çok daha pahalı geliyor. Bildiğiniz bir indirim var mı acaba?

Dothor'un dediği gibi yaz indirimleri var. Bir de FM serisi Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası başladığı zamanlarda indirime giriyor. Ne kadar girdiğini hatırlamıyorum. Ben zamanında 2014 ve 2016'yı şampiyona indirimlerinde almıştım. Euro 2020, 11 Haziran'da başlıyormuş. O zaman mutlaka girecektir.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dayanamadım aldım ya çünkü tam sezon sonu oynamayı seviyorum oyunu. Yine de çok teşekkür ederim. @Dothor_ ve @Henri
[+] 1 üye argoargoo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
12 Temmuz'a kadar ilk defa %50 indirimle 149.50₺ .

https://store.steampowered.com/app/12638...ager_2021/
Ara
2020 miydi 2019 muydu hatırlamıyorum ön sipariş ile 160 a almıştım fiyatlar ne olmuş öyle.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.