Steam Topluluk Pazarı
Steam'de arkadaşın hesabındaki cüzdan bakiyesini benim hesabıma geçirmek için elimdeki bir koleksiyorun kartını absürt bir fiyattan satışa koydum.Fakat topluluk pazarında ürünü alırken kullanıcı seçme filtresini bulamadık.Para aktarımını nasıl yapabiliriz.
Ara
Steam cüzdan kodu veya oyun hediye ederek.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Kullanıcı adı seçme veya o tarz bir filtre yok diye biliyorum. Koyduğunuz fiyat aralığına gidip bulmaya çalışabilirsiniz. Ama o sırada bir başkası sizden önce alabilir.
tTRiYax.png
Ara
Steam cüzdanındaki para ile Steam Hediye Kartı alınmıyor. Kredi kartı istiyor.
76561198034761601.png
Ara
En rahat seçenek cüzdan kodu ile topluluk pazarından eşya alıp güvenilir bir siteden satıp parayı da kredi kartına atmak olabilir.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Kart alıp satarken en ucuzdan alabilirsin ancak. Kullanıcı seçme yok. Cüzdan kodu da dediğin gibi atılamıyor. Oyun atmak en mantıklısı sanırım.
Sic Parvis Magna
Ara
Oyun atma derken o tam olarak nasıl işliyor @altnkurt
Ara
Hediye olarak gönderirsin diğer hesaba oyunu. Ödemeyi de steam cüzdanından yaparsın.
Sic Parvis Magna
Ara
Hediye oyunu kabul ettikten sonra iade edip paraya çeviremiyoruz diye biliyorum.Emin misin?
Ara
İade edersen hediye eden kişiye para geri döner. İade etmemen gerek yani. Steamdaki parayı harcayacağın yegane unsur oyun değil mi zaten?
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.