Strategyturk Topluluk Ödülleri 2018: Topluluk Özel Ödülü
STO-7.png

Strategyturk Topluluk Ödülleri kapsamında son ödülümüz Topluluk Özel Ödülü.
Bu ödül yıl içerisinde öne çıkan üyelere, üye gruplarına veya çeşitli olaylara verilebiliyor.

2018 Topluluk Özel Ödülünün kazananı forum üyelerimizden @Abarti.

Abarti kimdir?
Abarti, veya eski nickiyle halhas, Strategyturk Forumlarının 5. üyesi, bu forumun kuruluşu duyurulduktan sonra kaydolan 3. kişi olduğu anlamına geliyor. Kendisi forumun kuruluş döneminde gerek yorumlarıyla, gerek konularıyla, daha da önemlisi varlığıyla Strategyturk'e destek olmuş ilk isimlerden birisi. 

2015 yılının sonlarında yönetici ekiplerimize Aedile olarak katılan Abarti, Victoria 2 bölümündeki aktivitesinin yanı sıra, birçok Europa Universalis IV multiplayer etkinliğinde varlık gösterdi.

Yaklaşık 3 ay önce Abarti'nın bir trafik kazası sonrası hayatını kaybettiğini öğrendik, 2018 Topluluk Ödülleri kapsamında Topluluk Özel Ödülüyle kendisini Strategyturk Forumlarının tarihinde önemli bir noktaya taşımak istedik.

Kendisinin son iletisi Forum Gazetesinin 2. yıl özel sayısında:

(12-07-2017, 00:20)Abarti : Dün gibi hatırlıyorum buranın kuruluşunu.

S·T·T·L
[+] 19 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Mekanı cennet olsun.
Ara
(27-12-2018, 21:13)PhasisMjora : Mekanı cennet olsun.

Amin
Ara
Bu dokunaklı ve bir o kadar önemli bir kişiye bu ödülün verilmesi, sanıyorum en doğru karar. Teşekkürler ST.
Ara
Dün katılan bir yeni üye olarak geziyorken gördüm ve dua etmek istedim. Allah taksiratını affetsin, mekanı cennet olsun, ailesine sabır versin inşallah.
Ara
Allah rahmet eylesin.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Allah rahmet eylesin.
Ara
Üzüldüm lan :(

Allah rahmet eylesin
p8RNv0.png
Eu4 multilerinde Hansa oynardı .oradan hatırlıyorum. Her ölüm erken ölümdür ama bu ölüm hayli üzdü beni.ikinci bir entry gerekti.Tekrardan Allah rahmet eylesin taksiratini affetsin.mekani cennet olsun.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.