Anket Başlığı: Topluluk Ödülleri 2019: Yılın En Çok Beklenen Strateji Oyunu
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Crusader Kings III

21 42.00%
Age of Empires IV

22 44.00%
Total War Saga: Troy

3 6.00%
Humankind

4 8.00%
Katılımcı sayısı: 50 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2019: Yılın En Çok Beklenen Strateji Oyunu
6.png

Strategyturk Topluluk Ödülleri kapsamında altıncı kategorimiz Yılın En Çok Beklenen Strateji Oyunu.
Bu kategoride duyurulmuş ancak henüz çıkmamış strateji oyunları yer alabiliyor.
Oyların fazla bölünmemesi için oylamaya katılacak aday sayısı kısıtlandırılmıştır.

Adaylar
CRUSADER KINGS III
header.jpg?t=1576663907
Paradox Development Studio
AGE OF EMPIRES IV
aoe4.jpg
Relic Entertainment
TOTAL WAR SAGA: TROY
header.jpg?t=1571924081
Creative Assembly
HUMANKIND
header.jpg?t=1576253256
Amplitude Studios

Her üyenin 1 oy hakkı vardır.
Crusader Kings 2 ne kadar fazla zaman geçiremesem de kesinlikle hayran olduğum bir oyun. Bu yüzden 3 oyundan da beklentilerim yüksek, lakin kalbimde hiçbir şey Age of Empires'ın yerini tutamaz. Bu yüzden oyum Age of Empires 4'ten yana.
WhaW8Am.gif
Ara
Humankind ilgimi cezbetti, merak ediyorum.
Troy da aynı şekilde merak ettiğim ve oynamak istediğim bir oyun.
CK3 yeni yapısı ile gayet güzel bir CK oyunu olacağına şüphem yok, kesinlikle onu da oynamak istiyorum.

Ama AoE4 dostum. Bu oyun yıllardır BEKLENİYOR!

Günümüz teknolojisinde bir AoE oyununa kimse hayır diyemez. Belki diğerleri AoE'dan daha güzel olacaklar ama hiçbiri bunun kadar beklenemez kanımca.
Ara
Çok açık bir şekilde AoE4. Neredeyse insanların Half Life 3 kadar uzun bir zamandır 4 'üncüsünün yayınlanmasını istedikleri bir oyun. Kaldı ki zaten strateji sevenler arasında da bir Efsane.
Ara
Aoe2-3 geçişinden sonra 3-4 geçişi için o kadar umutlu değilim. O yüzden doğru düzgün bişey gösterilmemiş piyango aoe4 yerine daha güvenli sularda yüzen ve daha stabil bir çizgisi olan CK3 diyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
Crusader Kings 3 şuan bu adayların arasında benim için en çekici olan oyun. Troy'u da merakla bekliyorum ama bi' CK değil.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
AoE4 güzel görünüyor, ancak eminim ki CK3'e daha çok vakit ayıracağım. O yüzden oyumu CK3'e veriyor ve kendisine bu Editörün Seçimi ödülünü takdim ediyorum.
Ara
Daha Total War serisiyle Paradox oyunlarıyla tanışmamışken, bacak kadar çocukken, evimize alınan bilgisayara kurulan ilk oyun olan Age of Mythology ile başladı benim RTS oyunu açlığım. O günden beridir de dinmiyor. Tüm AoE oyunlarının birden çok kez campaignini bitirip saatlerce online oynamış biri olarak çok uzun zamandır dördüncü oyunu bekliyorum. CK3 ve Troy da ilgimi çekiyor ve Humankind'ı çok merak ediyorum. Ancak benim oyum AoE4'e gidiyor.
76561198034761601.png
Ara
Sırf serinin hatrı için istemeye istemeye oyumu AoE4'e verdim. Güncel duruma göre oyumu hakeden oyun CK3'tür ama.
Ara
İlgimi çekmeyi başardığından ve şu ana kadar oyun hakkında görüp duyduğum şeyler beni epey tatmin ettiğinden Crusader Kings III'e oy veriyorum.
Ara
Ck3. Acik ara farkla.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
AoE beni strateji türüyle tanıştıran, bende apayrı bir yere sahip bir seri olsa da, AoE'ye doyduğumu söyleyebilirim. Total War ve Paradox oyunları derecesinde detayı gördükten sonra onlara göre çok daha yüzeysel olan AoE'yi oynasam bile eskisi kadar sarmıyor. AoEIV için sabırsızlanıyorum ve trailerı yayınlandığında çok sevindim. Ancak CKIII duyurulduğunda odamda çığlıklar atıp koşarak odayı turladım sevincimden. CKII en sevdiğim Paradox oyunu ve en sevdiğim oyunlar listesinde çok rahat ilk 3'e girer. Kısacası, AoEIV'ün duyurulduğunda sevinsem de CKIII'ü dört gözle bekliyorum. Humankind'ı takibe aldım ve ondan da olumlu şeyler bekliyorum. Aynı şey ilgi duyduğum dönemlerden biri olan Truva Savaşı'nda geçen TW: Troy için de geçerli.
IbnE9P2.gif
Ara
En cok konusulan olmaz belki ama ama ciktiginda en oynanabilir ve saglam strateji Humankind olabilir. Relic disinda diger yapimcilarin oyun cikis performanslari pek iyi degil.
Ara
Güncel.
Oylamamız sonuçlandı.

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2019
Yılın En Çok Beklenen Strateji Oyunu: Age of Empires IV

aoe4.jpg
[+] 4 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.