Anket Başlığı: Topluluk Ödülleri: Yılın Indie Strateji Oyunu
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Panzercorps 2

4 20.00%
KARDS

4 20.00%
Democracy 4

11 55.00%
Door Kickers 2: Task Force North

1 5.00%
Katılımcı sayısı: 20 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2020: Yılın Indie Strateji Oyunu
indy.png

Strategyturk Topluluk Ödülleri kapsamında dördüncü kategorimiz Yılın Indie Strateji Oyunu.
Bu kategoride sadece 2020 içerisinde çıkış yapmış düşük bütçeli/indie strateji oyunları yer alabiliyor.
Oyların fazla bölünmemesi için oylamaya katılacak aday sayısı kısıtlandırılmıştır.

Adaylar
PANZERCORPS 2
header.jpg?t=1608220737
Flashback Games
KARDS
header_alt_assets_0.jpg?t=1608573590
1939 Games
DEMOCRACY 4
header.jpg?t=1608560008
Positech Games
DOOR KICKERS 2: TASK FORCE NORTH
header.jpg?t=1606990148
KillHouse Games

Her üyenin 1 oy hakkı vardır.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Democracy 3'ün hatrına Democracy'e veriyorum oyumu. Democracy serisinin bayağı iyi bir seri olduğunu düşünüyorum umarım yapımcılar daha da geliştirirler
Ara
Panzercorps 2'yi çıktığı zaman deneyebilmiştim. Eğlenceli bir oyundu. Çok fazla oynamasam da iyi bir İkinci Dünya Savaşı strateji oyunu olduğunu düşünüyorum. O yüzden oyum Panzercorps 2'ye.
IbnE9P2.gif
Ara
Democracy serisi ilk birkaç sefer eğlenceli olsa da sonradan her şeyi sabit yaptığınız için çabuk sıkıcı olmaya başlıyor. Denemesem de Kards 2. dünya savaşı temasını bir kart oyununa çok iyi uyarlamış gibi okumuştum. O yüzden oyum Kards'a.
WhaW8Am.gif
Ara
KARDS oynarken gayet zevk almıştım, ayrıca ücretsiz bir oyun olarak hizmet sunuyor. Benim oyun KARDS'a
Ara
oyum democrasiye
Ara
indy.png
Oylamamız sonuçlandı.

Yılın Indie Strateji Oyunu: Democracy 4

header.jpg?t=1608560008
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.