Anket Başlığı: Topluluk Ödülleri 2020: Yılın Strateji Oyunu Eklentisi
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Stellaris - Federations

13 34.21%
Europa Universalis IV - Emperor

8 21.05%
Total War: Three Kingdoms - The Furious Wild

2 5.26%
Hearts of Iron IV - Battle for the Bosporus

15 39.47%
Katılımcı sayısı: 38 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2020: Yılın Strateji Oyunu Eklentisi
sto2.png

Strategyturk Topluluk Ödülleri 2020 kapsamında ikinci kategorimiz Yılın Strateji Oyunu Eklentisi.
Bu kategoride sadece 2020 içerisinde çıkış yapmış strateji oyunları eklentileri bulunabiliyor.
Oyların fazla bölünmemesi için oylamaya katılacak aday sayısı kısıtlandırılmıştır.

Adaylar
FEDERATIONS
header.jpg?t=1589805336
Stellaris
EMPEROR
header.jpg?t=1603183261
Europa Universalis IV
THE FURIOUS WILD
header.jpg?t=1603104231
Total War: Three Kingdoms
BATTLE FOR THE BOSPORUS
header.jpg?t=1602763233
Hearts of Iron IV

Her üyenin 1 oy hakkı vardır.
Total War oynamıyorum, Battle for the Bosporus'un ise ödül alacak kadar iyi bir eklenti olduğunu düşünmüyorum. Hatta genel olarak pek olayı olmayan ağaçlar eklediler. Oyun mantıken bittiğinde ağaçların yarısında falan oluyorsunuz. Stellaris ise oyun olarak hiç ilgimi çekmiyor o yüzden pek fikrim yok, eklentiyi denemedim. Emperor hakkında ise söyleyebileceğim iyi şey kadar kötü şey de var fakat diğer adaylara baktığımda seçim yapmam gerektiğinde Emperor'u seçerim. En azından ona 10 saatten fazla dayanabildim.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hiç birine veresim gelmedi ama trailerları güzel olduğu için Battle for the Bosporus'a verdim.
[+] 2 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kendine has birimleri ve farklı oynayış tarzıyla yenilikler kattığını düşündüğüm için Furious Wild diyorum.
Ara
Stellaris'in Federations eklentisi baya hoş bir eklenti ben ona verdim.
Ara
Ben oyumu Federations'a verdim. Stellaris çoklu oyuncu etkinliklerini renklendirdi, oyuncular arasındaki etkileşimi arttırdı ve birlikte yapabileceğimiz pek çok şey sundu.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uzun zamandır oynamadığım oyunu tekrar oynatması,yeni getirdiği mekaniklerin bana ilgi çekici gelmesi sebebiyle Federations diyorum.
Ara
Gerçekten oynanışı değiştiren oyunu değiştiren bir eklenti olduğu için ben de Federations diyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
Aralarından bir tek BftB'yi denedim o yüzden BftB diyorum.
76561198264261483.png
Ara
eu 4...
Ara
Bu 4 eklenti arasından deneme fırsatını bulduğum sadece Federations vardı (Stellaris etkilniğinde). Federasyonlar hoş bir içerik olmuş. EU4 oynamayı bırakalı çok oldu, HoI4'ü de arada sırada açıyorum. Fakat ikisinin DLC'leri de bende en ufak bir heyecan uyandırmadı. Hem EU4'te hem de HoI4'te hep aynı şeyler: Odak/görev ağacı, odak/görev ağacı ve daha fazla odak/görev ağacı... (EU4 için "Buton, buton ve daha çok buton" gibi bir cümle de kursak yanlış olmaz.) Furious Wild ise Total War oyunlarında görmeye alışık olduğumuz türde bir DLC, belirli bir konuma veya kültüre odaklanan bir içerik paketi işte. Diğerlerinden sıyrılan bir yanını göremedim. O yüzden oyum Federations'a.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben oyun firmalarının gelişen teknolojiyi ve oyun topluluklarını kullanarak 'dlc' adı altında tüketim alışkanlıklarımızı dizayn ettiğini düşünüyorum. Güncellemeyle gelmesi gereken özellikleri oyun fiyatına satmak bana hep saçma geldi.
Ara
sto2.png
Oylamamız sonuçlandı.

Yılın Strateji Oyunu Eklentisi: Hearts of Iron IV - Battle for the Bosporus

header.jpg?t=1602763233
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.