Tanıtım: LoL - 2018 Ay Festivali
2018 AY FESTİVALİ

20 Şubat 2018 saat 10.59'a kadar sürecek 2018 Ay Festivali etkinliği artık başladı. Tabii zanaatkârlığa geçmeden önce üzerinden geçmemiz gereken bazı bilgiler var:

lr2018-token.png&resize=175:
Festival Sembolü

Bir eşleştirmeli oyun kazanarak “Yarı İlahların Teşrifi” görevini tamamlamanızın ardından Köpek Yılı Simgesi ve görev zincirlerine kavuşacaksınız. Bunun için Ay Festivali Simgesi'ni seçmeniz gerekmeyecek. Görevleri tamamlayarak Festival Sembolleri kazanacak ve bunları ganimet ödülleriyle değiştirebileceksiniz.

Görevlerden en fazla 96 Festival Sembolü kazanabileceksiniz. Bu da bir Altın Festival Sembolü için yeterli olacak. Dolayısıyla, yeni Altın Renklerden birini gözünüze kestirdiyseniz sembollerinizi biriktirmek isteyebilirsiniz.

lr2018-chromas.jpg&resize=640:
                                                         ALTIN RENKLER

Altın Renkleri kullanabilmek için ilgili temel kostüme sahip olmanız gerekir ve her bir renk, bir Altın Festival Sembolü bedelindedir. Altın Renkler; Ay İfriti Caitlyn, Guqin Sona, Ejderkanat Corki, Savaş Ustası Katarina, Savaş Ustası Garen ve Ejderkılıç Riven için işlenebilir. Eğer kostümüne sahip olmadığınız bir Altın Renk işlerseniz, hem simgeye hem de renge sahip olur; ancak kostümü edinene dek bu rengi kullanamazsınız.

Ayrıca bir Altın Festival Sembolü karşılığında bir Festival Küresi alabilirsiniz. Bu seçeneği eklememizin nedeni, Altın Renkleri istememeniz halinde size farklı bir şeyler sunabilmek. Eğer RP kullanmadan Festival Küresi almak istiyorsanız ve Altın Renkler ilginizi çekmiyorsa, 44 Festival Sembolü karşılığında Festival Küreleri işlemek çok daha mantıklı.

lr2018-borders.jpg&resize=640:
                                             YÜKLEME EKRANI ÇERÇEVELERİ

Ay Hanımı Lux, Ay Muhafızı Nasus ve Ay Muhafızı Warwick'e özel çerçeveler, ganimet sistemi üzerinden 64 Festival Sembolü karşılığında veya Mağaza'daki çerçeve paketleriyle edinilebilir. Her bir çerçeve, uyumlu bir simgeyle birlikte geliyor ve tek bir kostümün (üçünün birden değil) çerçevesini kullanımınıza sunuyor.

lr2018-moneybag.png&resize=175:
Festival Tut-Çek Çantası

Festival Tut-Çek Çantası, en yükseği Efsanevi olmak üzere her bir kostüm türünden bir tane içeriyor. Yani 520, 750, 975, 1350 (Destansı) ve 1820 (Efsanevi) bedellerinde birer kostüm. Festival Tut-Çek Çantası, Efsanevi Ay Festivali Ganimet Paketi'ne dahil olmasının yanında Festival Kürelerinden de çıkabiliyor.

lr2018-orb.png&resize=175:
Festival Küresi

Festival Küresi, bir kostüm kristali içermesinin yanı sıra; Festival Tut-Çek Çantası, Altın Festival Sembolü, Cevher veya Cevher kostüm kristali içerme ihtimaline sahip. Sizi kötü şanstan koruyabilmek için her 3 denemenizde bir adet 975 veya üzeri kostüm kristali garanti.

lr2018-shard.png&resize=175:
Festival Kostüm Kristali

Festival Kostüm Kristali, bir Ay Festivali Kostüm Kristali içerir. Ay Muhafızı Nasus, Ay Muhafızı Warwick veya Ay Hanımı Lux çıkabilecek kristallere dahil değil.

GANİMET ÖDÜLLERİ

LR2018.jpg&resize=640:

Aşağıdaki listede ganimetin adı ve kazanmanız için yapmanız gerekenler bulunmaktadır.
  • Köpek Yılı Simgesi: “Yarı İlahların Teşrifi” görevini tamamla.
  • Köpek Yılı İfadesi: “Barışı Geri Getir” görevini tamamla.
  • Festival Tut-Çek Çantası: Efsanevi Ay Festivali Ganimet Paketi'ne dahil. Ayrıca Festival Kürelerinden de çıkabiliyor.
  • 10 Mavi Öz: 1 Festival Sembolü.
  • Anahtar Parçacığı: 12 Festival Sembolü.
  • Festival Küresi: 44 Festival Sembolü, 250 RP veya 1 Altın Festival Sembolü.
  • Festival Kostüm Kristali: 52 Festival Sembolü.
  • Ay Hanımı Lux Çerçevesi ve Simgesi: 64 Festival Sembolü.
  • Ay Muhafızı Warwick Çerçevesi ve Simgesi: 64 Festival Sembolü.
  • Ay Muhafızı Nasus Çerçevesi ve Simgesi: 64 Festival Sembolü.
  • Altın Festival Sembolü: 96 Festival Sembolü.
GÖREVLER

MBba1L.png
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.