Vasal Bağımsızlık isteklerini bastıramıyorum
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ben töton devletiyle prusya kurdum fakat ilerleyen süreçte vassal olarak aldığım livonya kiev ve brandenburg bana karşı isyankar bir tutum sergiledi her ne kadar bağımsızlıklarını destekleyen devletlerle ilişkilerini bozsamda bir türlü bağımsızlık istekleri düşmüyor bunu nasıl düşürebilirim.
Ara
İlişki kasmak, askeri teknoloji açmak, limitin el verdiğince asker basmak, vassalının topraklarına dev basmak, vassal sekmesinden prestij basmak kısa vadede bağımsızlık isteklerini düşürebilir. 50'nin altına düştüğünde bağımsızlık istekleri ittifaklarını bozmaya başlarlar.

Bağımsızlık isteklerinin yüzdesinin yazdığı yerin üstüne imleci getirirsen hangi sebebin daha fazla etkilediğini görebilirsin. Oradan bağımsızlık isteklerini etkileyen şeylerin görselini buraya atarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.
[+] 2 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
LBnHsFT
Ara
(21-09-2023, 17:04)mukankağan640 : LBnHsFT

Danimarka, Karakoyunlu, Lübeck, İspanya ve Litvanya desteklediği için vassal istekleri çok yüksek. Bu devletlere bir şekilde savaş açıp yenersen desteklerini çekeceklerdir.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.