Sohbet: HoI3 - Genel Sohbet: Karargah
hoi3.png
Hearts of Iron III - Karargah
Hearts of Iron III'e dair ayrı konu açılmasına gerek görülmemiş sohbet.
Bugün oyunda yapay zekanın ne kadar salak olduğunu gördüm. Ben Kanadayım, kuzey afrikada libyayı almaya uğraşırken ingilizler mısırda salak salak beklediler. İtalyaya çıktım bir tane bile birlik yardıma gelmedi. Zaten bütün mihver bloğu bana fokuslanıyor. Ruslar berline dayanmış ama bütün mihverler sicilyaya asker yığıyor.
giphy.gif
Ara
Beni Paradox oyunlarına ısıtanlardan biri olmuştur, zamanında ne oynardık...
pz5_4_1_by_schrodyus-d6kbn1b.gif
Ara
Ağlatacak bu oyun beni. Saatlerdir kurcalıyorum hiçbir şey anlamadım. Hem öğrenmek istiyorum hem deli misin lan ne uğraşıyorsun kabullen artık oynayamazsın sen bu oyunu diyorum. Oynayan arkadaşlar büyük saygım var.

İnternette adamakıllı Türkçe rehber de yok ki.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
Neresini anlayamadınız yardımcı olayım ?
[+] 1 üye Kirpi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hiyerarşi ve savaş sistemini çözmem gerekiyor hocam o kısımlar bende kocaman bir boşluktan ibaret. Türkiye ile Bulgaristanı fethedecek kadar öğrensem gerisi gelecek gibi ama yapamıyorum yapamayınca da iyice sinirlenip çileden çıkıyorum.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.