Anket Başlığı: Yeni oyun ne olacak?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Europa Universalis 5

9 15.52%
Hearts of İron 5

2 3.45%
Stellaris 2

0 0%
Victoria 3

32 55.17%
Yeni bir seri

15 25.86%
Katılımcı sayısı: 58 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Yeni Paradox Oyunu Ne Olacak?
Mayısta duyrulacak olan yeni Paradox oyunu sizce ne olacak?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Gönül Vic 3 istese de sanırım yeni bir IP duyuracaklar.
Ara
March of the Eagles 2.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
Ara
Vic3 gelir gibi yoorumlarda da çoğu kişi bekliyordu
Ara
Yorumlarda Victoria III için bas bas bağıranların çoğu her fırsatta ve Paradox'un her sosyal medya gönderisinde bu isteklerini dile getiriyor zaten. Yani ortada herhangi bir somut veri olduğunu veya Victoria III isteyenlerin çoğunluğu teşkil ettiğini söyleyemeyiz. Aklıma Victoria III veya yeni bir seriden daha mantıklı bir seçenek gelmiyor, March of the Eagles II'ye de pek ihtimal vermiyorum. Gönlüm Victoria III'ün duyurulmasından yana, orası ayrı.
IbnE9P2.gif
Ara
Ben şahsi görüşürüm Vic 3 ama Eu4 de miladını doldurdu yeni bir güzel motor ve grafikle EU5 güzel olur :)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
(14-03-2021, 00:04)Enesrar : Vic3 gelir gibi yoorumlarda da çoğu kişi bekliyordu

'Azınlıklar çok ses çıkarır' derler. Paradox yeni bir oyun çıkarırken Twitch sohbetinde kimin ne istediğine üstünkörü bakarak oyun yapma kararı vermez. Bunun için pazar araştırması vs. yapar.
Yani demek istediğim çoğu insan Vic3'ü umursamıyor dahi olabilir. Tabi bu dediklerimin kesinliği yok. Kesin bir şey demek için bu konuda bir pazar araştırması yapmak gerek.

(14-03-2021, 00:01)Dothor_ : March of the Eagles 2.

Aslında olabilir. Keşke ankete ekleseydim :/
[+] 2 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben fantastik dünyada geçecek bir oyun düşünüyorum warhammer olur warhammer 40k olur veya başka bir şey olur ama görüşüm fantastik dünyada geçecek yeni bir oyun.
[+] 1 üye notrdum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uyuz paradox istediğimiz gibi vic3 duyurmaz. En fazla eu5 falan gosterirler.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu yeni oyun için ipucu verilecek mi?
Ara
Ben de çok Victoria istedim ama East vs West gelecek gibi. Arkadaki atom bombası ve daha önceki çalışmalarını düşününce mantıklı geliyor, umarım yanılırım.
Ara
(17-03-2021, 21:23)kampi123 : Bu yeni oyun için ipucu verilecek mi?

Elimizde bu görsel var.
[+] 1 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-03-2021, 22:08)GespensterPanzer : Ben de çok Victoria istedim ama East vs West gelecek gibi. Arkadaki atom bombası ve daha önceki çalışmalarını düşününce mantıklı geliyor, umarım yanılırım.

Uzayda koloni veya şehir kurmak ile ilgili bir şey gelebilir gibi. (Kaynak= Resimdeki arka plan :3 )
[+] 1 üye SkyWolf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Artık Victoria III duyurmayacaklarsa şirketi kapatıp dağılsınlar IMO.
[+] 3 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Paylaşılan görselin çıkacak oyunla alakası varsa Victoria 3 geleceğini sanmıyorum.
Ara
Görsel

non-historical
Daha da Victoria III duyurmazlar gibi. Tarihsel oyun olmasını tercih ederdim ama çıkacak oyun ilgimi çekerse oynarım. Stellaris aktif olarak geliştirilirken gelecek oyun fantastik temalı olursa şaşırmam.
IbnE9P2.gif
Ara
Hali hazırda varolan bir fantastik evren hakkında olmazsa iyi bir şey çıkması biraz zor. Tarihsel olmaması üzdü biraz.
Ara
Yok mu bir Warhammer temalı paradox oyunumuz :D
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Üzdü.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.