Marka Kaynakları
Logo Kullanımı Strategyturk logo öğelerinin kullanımı için iletişim formu üzerinden resmi bir onay almanız gerekir. Logo sadece aşağıda belirtilen renklerde kullanılabilir. Strategyturk logosu kesilerek, çevirilerek, eklemeler yapılarak veya herhangi bir şekilde değiştirilerek kullanılamaz.

Resmi Renkler
HEX     #cc3333
RGB     204 51 51
HEX     #333333
RGB     51 51 51
HEX     #FFFFFF
RGB     255 255 255

Strategyturk Logosu Strategyturk logosu her zaman beyaz, gri, siyah veya transparan bir arkaplana sahip olur. Logonun etrafında resim veya metin bulunmayan bir alan bulunmalıdır. Strategyturk ismi ve ST harfleri kolayca okunabilir durumda olmalıdır. %40'tan daha açık gri arkaplanda siyah, %50'den daha koyu arkaplanda beyaz logo kullanılmalıdır. Arkaplan rengi nedeniyle renkli Strategyturk logoları görünmüyorsa bunun yerine beyaz Strategyturk logosu kullanılabilir. Strategyturk ST logosu Strategyturk logosuyla aynı doğrultuda kullanılır.

Kaynaklar
Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.