Önemli: Telefonlarla İlgili Sorular & Sohbet
(20-12-2015, 01:10)Awake : Yıllardır uygulamayı kullanan kullanıcılar en çok playlistlerinden yakınıyor Spotify'ın, dediğin gibi Spotify'ın kütüphanesi daha geniş, Apple Music gibi bu kütüphaneyi daha kolay keşfetmene yarayan bir radyoya yahut playlistlere sahip değil.

Taylor Swift albümlerini Spotify'dan çekti, Apple Music ile anlaşma yaptı.

var işte nası yok ya ben kullanıyorum :D
Ara
(20-12-2015, 01:54)ferevon :
(20-12-2015, 01:10)Awake : Yıllardır uygulamayı kullanan kullanıcılar en çok playlistlerinden yakınıyor Spotify'ın, dediğin gibi Spotify'ın kütüphanesi daha geniş, Apple Music gibi bu kütüphaneyi daha kolay keşfetmene yarayan bir radyoya yahut playlistlere sahip değil.

Neyi kullanıyorsun hocam playlist ve radyo yok demedik, dandik dedik..

Tekrar appi indirip baktırdın yok işte Taylor'ın yeni albümü. Hayır sevmemde Taylor Swift'i.
Ara
(20-12-2015, 01:14)Hajra : Hem kap işlevi gören, hemde ekstra batarya sağlayan bir icat var, Apple'nin çıkardığı. Yakında TR'ye gelir, biraz pahalı olacak diyolar ama şarj sorunu çözülüyormuş.
Onun kadar çirkin,saçma bir dizayn daha görmedim.Çoluk çocuğa çizdirseler öyle tasarım çıkmaz,yazık.
Ara
(20-12-2015, 07:52)Awake :
(20-12-2015, 01:54)ferevon :

Neyi kullanıyorsun hocam playlist ve radyo yok demedik, dandik dedik..

Tekrar appi indirip baktırdın yok işte Taylor'ın yeni albümü. Hayır sevmemde Taylor Swift'i.
ha yok taylora demedim ötekine dedim var diye. Niye dandik bilmiyorum valla çünkü hadi PC versiyonu biraz bozdu ama mobilde gayet güzel.
Ara

Z5 alıyorum beyler :D Isınma sorunu yok :P
Ara
Kesinlikle Xperia serisi.
Ara
samsungun eski telefonları zaten kendi kendine yavaşlayıp öldüğü için samsungun güncelleme ile yavaşlatmasına gerek kalmıyor.
Ara
Samsung ve iPhone'dan uzak dur da gerisi serbest kardeşim.
G0kMNN.png
Ara
Xperia serisi çöp alanlar alınca görür zaten adamlar telefonu water resistance diye üretmişler yani suya dayanıyor diye ama bir süre sonra bu özellik kayboluyor bu bir pazarlama taktiği İphonede aynı şekilde water resistance . Buraya dikkat hiç bir telefon waterproof değil. Sony'nin kasasında köşeden açmalar oluyor ve türkiye servisi hiç iyi değil.

Her yönden apple tokatlar akıllı telefon piyasasındna gerek serviş anlayışı , stabilitesi olsun ..
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
LG G3'te kronik ekran yanması sorunu yaşadığım için LG'den para iadesi istedim. Yeni telefon almayı düşünüyorum. En ufak detayına kadar LG G4 ve LG G Flex 2'yi araştırdım ve karşılaştırdım fakat ikisi arasında bir türlü karara varamadım. Aklım G4 diyor, kalbim G Flex 2 diyor. Bu iki telefon arasında hangisini önerirdiniz ve 1400 TL'ye kadar hangi diğer telefonları önerirsiniz?
G0kMNN.png
Ara
Vatan da Iphone 5s babalar günü nedeniyle 1300 tl bir düşün
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Direk telefonlarla sorunum var nolucak  :@
Ara
Allahını seviyorsan diyecem neyse. Yani amacın full trollemek. Nedense sen birşeyler yazınca ben üstleniyorum. :facepalm:
Ara
(19-06-2016, 13:31)PashaZade : Allahını seviyorsan diyecem neyse. Yani amacın full trollemek. Nedense sen birşeyler yazınca ben üstleniyorum. :facepalm:
Telefonlardan ciddi ciddi nefret ediyom :/
Ara
Şimdiye kadar değiştirmeyi düşünmediğim tek telefon Iphone 6 oldu. Apple'a karşı oluşan ön yargı saçmalık derecesinde, insan işine yarayanı kullanmalı, hoşuna gideni kullanmalı, sırf popüler kültür Iphone seviyor diye Apple'a karşı olmak nedir?
Ara
(19-06-2016, 12:59)Ahrep : Vatan da Iphone 5s babalar günü nedeniyle 1300 tl bir düşün

IPhone düşünmüyorum. G Flex 2 ve G4 arasında kaldım.
G0kMNN.png
Ara
2500 Lira bütçem var, telefonum bozulmak üzere. Uzun süredir GM Elite kullanıyorum. Bundan önceki telefonumu çaldırdığım için Amiral gemileri yerine Orta Segment almak zorunda kalmıştım. GM Elite sağolsun hergün sinir krizleri geçirmeme neden oluyor.

Snapchat gibi fotoğraf içerikli uygulamaları çok kullandığım için, ve başka güzel alternatif göremediğim için S7'dede karar kıldım. S7'mi almalı, S7 Edge'mi?
Ara
İkisi arasındaki farklar sadece kıvrımlı ekran ve 600 mAh batarya fazlalığı. Değmez pierro s7 al boşuna para verme.
Ara
@Probang

Iphone 6s.
Ara
Kafam karmakarışık valla. S7, S7 EDGE, 6S, IPHONE 7 arasında kararsız kaldım.

En makulü S7 gibi kalıyor, 6S'in kapasitesi bana yetecek düzeyde değil. Kapasite arttırırsak bu sefer telefon fiyatı uçuyor Apple'da. iPhone7 iyi hoşta fiyatı malum.

S7 alırsam bana Samsung kampanya ile sanal gerçeklik gözlüğü Gear V verecek. Fiyatıda 2369 lira Hepsiburada'da.
5.5 inc telefon kullanıyorum, fazlada küçük ekran istemiyorum alıştık bir kere.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.