[MP] EU4 - Multiplayer : Aralık 2015 [3]
Sinavlar dolayisiyla gelemeyecegim bende.
Ara
Quick rehost.
Savefileda sorun var gibi görünüyor, İngiltere'ye gelen seçeneksiz event ile alakalı olabilir. İsterseniz 1 sene öncesine dönebiliriz ?
Daha iyi olur.
Ara
benim icin uygundur. donebiliriz. zira devam edemiyoruz
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Save 7 Temmuzdaydı. 1 Ocak'a döndüm.

ID : 90098689308687363
Darkrad: http://speedy.sh/H6ptA/mp-autosave.eu4

SAVEFILE
Kusura bakmayın şimdi save'i indiriyorum speedy'den, EU4'ü tekrar yükleyeceğim yarın.

Şu anki internetim de bu:

4948318491.png
Ara
Ben bırakıyorum.Tam savaş anlaşmasını imzalayıp şehri alcakken oyundan attı ve müttefiğim şehri kendine aldı.I will miss you Ancbach.
Ara
Müttefiğin anlaştığı için oyundan attı seni muhtemelen, yani sen savaşta olmayan ülkeyle anlaşıyordun gibi oldu.
Rehost.

http://speedy.sh/3XEZz/mp-Holland1639-08-06.eu4
(27-12-2015, 22:17)Duman : Müttefiğin anlaştığı için oyundan attı seni muhtemelen, yani sen savaşta olmayan ülkeyle anlaşıyordun gibi oldu.

O toprağı almak için çok uğraşmıştım.Bug dan dolayı oyundan soğudum.Yeni oyuna başladığınız zaman gelirim.
Ara
Tamamdır.
bugun oyun bize oynatmamak için elinden geleni yaptı.. gaul doğru söyle çok mu beddua ettin :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
1655
The Rise of Medri Bahri
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
neyse valette ülken dağılmadı ama yine isyancilar collapse kardeş :D ama yeni gelen rulerin efsane.6-4-5. haftaya coşarsın ..heirin de müthiş..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Umarım AI borcu isyanlar yüzünden almamıştır. En çok korktuğum olay bu.
Ara
yok bir ara otonomilerin yine çok düşmüştü ve sevillada üstünlüğü dahi ele almışitın ama bir isyan çıktı ki sorma 34k noblenin üstüne yaklaşık 2-300k da peasent çıktı. ülke colapse.. otonomiler yine uçtu..ne oldu bilemiyorum ..umarım borç almamıştır ai ama 2 dakikalık kopmada 18 yaşındaki rulerimi general yapıp ölümüne davetiye çıkaran aiyi selamlıyorum. ne yapar eder ülkeyi batırır abi.. günün kazananı ai medri bahri.. afrikadaki ülkelere 3 kere savaş açtı ve beni çağırdı :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
İşte hayalimdeki Uganda Maganda İmparatorluğu!
Ara
(28-12-2015, 01:08)brk007 : İşte hayalimdeki Uganda Maganda İmparatorluğu!

Trading Bananas +%150 Morale
[+] 1 üye Kaiser-i Rum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.