Aksiyon: Dark Souls III
You before Dark Souls 3

( ͡° ʖ̯ ͡°)
/|\
|
|
/\

You after Dark Souls 3

/フフ         ム`ヽ
/ ノ)  ) ヽ
/ |  ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌒(ゝ._,ノ
/ ノ⌒7⌒ヽーく  \ /
丶_ ノ 。   ノ、 。|/
   `ヽ `ー-'_人`ーノ
    丶  ̄ _人'彡ノ
Ara
(17-08-2016, 14:14)Duman : DLC geliyor..

25 Ekim'de geliyor.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
[+] 2 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gandarf xD
G0kMNN.png
Ara
Gandarf  :')

Ara
İlk dlcde 3v3 pvp battle olacak. Dlc çıktığı zaman oyunun %50 indirime gireceğini tahmin ediyorum. G2A'da 90 tl olduğu için birşey değiştirmiyor tabi bu yine de.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara

Ara
Dark Souls Remastered geliyor, çıkış tarihi 25 Mayıs 2018: https://twitter.com/DarkSoulsGame/status...9887007745
(12-01-2018, 18:22)Duman : Dark Souls Remastered geliyor, çıkış tarihi 25 Mayıs 2018: https://twitter.com/DarkSoulsGame/status...9887007745

Ek olarak pcde daha önceden orjinal oyunu satın almış olanlara %50 indirimli satılacağı söylentisi yalanlandı. Daha büyük ve önemli bir söylenti ise oyunun combat mekanikleri dışında Dark Souls 3 motorunu kullanacağı yönünde.
Ara
Oyunu indirdim ve türkçe yama kurdum fakat nedense tuş önerilerini gösterrirken konsol tuşlarını gösteriyor bu sorunu nasıl giderebilirim?
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Oyun doğru yolda, sen değilsin. :S
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk bossu kesmek için iki kere öldüm en son senua da bu kadar zorlanmıştım. Boss acımadan tek atıyor.
Ara
Acıma durumu yok Dark Souls'da. Her hatanın bir cezası var. Ancak ileriki bosslarda bir kolaylık npc'ler veya şuan pek bulunmasa da oyuncularla birlikte kesebilirsin. Bu da bir hayli kolaştırıyor.
Ara
Beşinci kez ilk bossu kesmeye gidiyorum. Ama görsellik olarak beğendim keşke daha önceden alsaymışım.
Ara
Başlangıçta hangi sınıfı almam daha avantajlı? Hangi hediyeyi almalıyım?
Ara
Pek bir önemi yok oynanış tarzına bağlı aslında ama... İlk başlarda genellikle knight ile başlarlar basic. Zamanla diğer skilleri de açabilirsin zaten.
Boss'u hala kesemediysen bolca dogde eyle sana tavsiyem : D , stamina ve nerede durduğuna da dikkat et.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Dodge yapıyorum ama yanına yaklaşıp vur kaç yapamıyorum. Tuşlara bassam da o elindeki devasa silahı saplıyor bedenime.
Ara
En ideal özellikle ilk oynanış için, Knight ve yaşam yüzüğünü alabilirsin. Ama ne kadar önemli dersen çok fazla değil. Diğer classlar özellikle büyücüler daha zor veya tecrübe istiyor.
Ara
tuşa doğru zamanda basman lazım sürekli basarsan bir anlamı olmaz.ayrıca tavsiyem bir kere daha vurayım diye zorlama.vur çık direk.oyun acımıyor.
Ara
İlk boss için soruyorsan pyro ile geçmek çok daha kolay çünkü boss ateşe karşı zayıf. Melee ile geçmek istiyorsan dodge atmaya çalışırkende bossun arkasına doğru yuvarlanmaya çalış.
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.