[MP] CK2 - Multiplayer: Ağustos 2019
Tutuklamam haksız değildi. Hiçbir tiranlığım olmadı. Gayet haklı bir sebeple tutuklanman için adamlarımı göndermiştim. Lakin sen adaletten kaçmak için ülkenin istikbalini hiçe saydın.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugun ck2 aldim, bir sonraki oyun gunu gelmek istiyorum eger hala devam ediyorsa.
Ara
Devam ediyor. Bir sonraki oyun günü bu hafta Cuma.
Yer varsa katılabilirim
Ara
Yer varsa ben de katılmak isterim
Ara
Yer var, 21:00'da odayı kurmuş olacağız.
Malesef bu etkinlikte benden bu kadar kusura bakmayın bugün müsait olmadığımdan katılamıyorum.Gelecek haftada il dışında olacağımdan katılamayacağım.İsteyen Burgundy ile devam edebilir oyuna.Güneydeki Aztek tehlikesine swear atarak çözüm bulabilirsiniz ülke genel olarak iyi durumda.Oynarken baya zevk aldım uzun zamandır ck2 multilerine katılamıyordum.Hepinize iyi oyunlar.
Ara
Bu akşam birkaç işimin çıkması nedeniyle bugün olan CK2 etkinliğine katılamayacağım.
Ara
Boş yerlerden birine geçebilirim.
Ara
Ben ülkemi değiştirmek istiyorum. En son tek topraklı kraldım ve Doraemon kendine çakma bi kralık kurduğu için unvanımı usurplamıyor, ayrıca toprağımda da claimi var. Vassal olamayacağım için game over yemek yerine başka yere geçmeyi talep ediyorum. İrlanda tarafları olabilir mesela. Farketmez.
Sic Parvis Magna
Ara
Kuruldu.

ID: 90128501152571396
Şifre: st
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk/
katılıyorum
Ara
Başvuruyorum
Ara
Rehost yapılırsa katılmayı düşünüyorum 
Ara
20190824004303_1.jpg
Ara
Bu etkinlik günü iki kere yanlışlık "white peace" gönderince tüm ülke yerinden oynadı. Zaten etrafım tamamen benden güçlü (Almanya, oyuncu ülkeleri Flanders ve Bavaria gibi) güçlü ülkelerle çevirili olmasıyla genişlemeyedim. Hedefimde olan iki ülkeye de "white peace" atınca genişleme şansım hiç kalmadı. Zayıflayan otoritem Mabella'nın (Flanders) saldırması ve ardından ülkede isyan çıkıp tahta amcamın geçmesiyle tek bir kontlukta 100 askerim ile kalakaldım. Karakterime karşı bir kez daha isyan çıktı ve topraksız kalınca Holland düşesi kız kardeşime geçtim. Mabella'nın (Flanders) vassalı olarak geçirdiğim kısa sürede hakkım olan Batı Frisya tahtını geri aldım. Kral olunca bağımsız oldum ve Frisya Krallığı tahtını oluşturdum. Şu an ülkenin iç sorunları çözüldü. Kız kardeşimin kocası yakında büyük yerlere gelecek. Ailem yakında Avrupa'yı tekrardan istikrara kavuşturacak ve Avrupa'yı Aztek tehlikesine karşı koruyacak. Aztekler Ren Nehrini geçemeyecek.

Haftaya oyun olacak mı? Yine aynı save üzerinden mi devam edeceğiz?
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Önümüzdeki hafta Cuma devam ediyoruz.
selamlar sizinle oynamaktan mutluluk duyarım. Umarım bi ara denk geliriz.
''The WOLF does not perform in the circus.''

STEAM PROFİLİM
Ara
(24-08-2019, 01:12)Doraemon : Mabella'nın (Flanders) vassalı olarak geçirdiğim kısa sürede hakkım olan Batı Frisya tahtını geri aldım. Kral olunca bağımsız oldum ve Frisya Krallığı tahtını oluşturdum

Tahtı geri almadın. Ben acıyıp geri verdim sana

Adsz.png

Gameover yemeden önceki Şanlı Flanders Krallıgımız ve yagmacı aztek horde'sı
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.