Aksiyon: Hitman 3
Hitman_3_Packart.jpg

Hitman 3 Epic Store sayfası için tıklayın.
Hitman 3 resmî sitesi için tıklayın.

Geliştirici: IO Interactive
Yayıncı: IO Interactive
Platformlar: Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, Google Stadia
Çıkış Tarihi: 20 Ocak 2021

Hitman 3, bir üçüncü şahıs gizlilik oyunudur. Hitman serisinin sekizinci ana oyunu, World of Assasination üçlemesinin de son oyunu olacaktır.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel
IbnE9P2.gif
[+] 2 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni fragman geldi.

Ara
35 saatlik oyun saatinden sonra sıkıldım. Bazı bölümler çok sinir bozucu aradığın şeyi bulamama konusunda.(1 2 3 komple konuşuyorum.)
Ara
1 çıktığında oynayıp bitirmiş 2'yi ise Kolombiya bölümünde bırakmıştım. Geçen ay 3. oyunda 1'den başlayıp oynamaya başladım. Bugün de 3. oyunun hikayesini bitirdim. Gayet eğlenceli ve güzel bir deneyimdi. Çok fazla içerik olduğu için binge'lenecek bir seriden çok her gün ya da her hafta 1 harita oynamak daha iyi oluyor bence. Hikayeye gelecek olursak Blood Money'den beri oyunları oynadığım için nelerin redconlarıp nelerin redconlanmadığını pek anlayamadım. Youtube'dan videosunu izlesem iyi olacak.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bazı bölümler zevkli de bazıları sıkıcı.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.