Tarayıcı: Ikariam
Bizimle oynamak isteyen arkadaşlar varsa Skiron serverine bekleriz. Her türlü gerekli kaynak, askeri yardımı yaparız
Ara
Davet linki alabilir miyim ? 
Ara
https://s41-tr.ikariam.gameforge.com/reg...2c1b644323
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
63.71 ''Yeşil Tavşan'' isimli şehrime mermer gönderebilecek var mı acaba ? 
Ara
Bu seferlik atıyım ama böyle sürekli karşılıksız bişeyler göndermek kurallardan dolayı sıkıntı çıkarabiliyor. Sen ticaret merkezinden 5 altına alıcağın şekilde koyup bana yaz, ben satarım.
Sic Parvis Magna
Ara
Yok sorun olmaz altn. Arkadaşa istediği kadar malı sıkıntısız yollayabilirsin. Eğer senin puaninin %5inden az ise. İyice gelişirse ben yollarım
Ara
(18-06-2019, 15:49)Mabella : Eğer senin puaninin %5inden az ise.

Öyle bi şart mı var?
Sic Parvis Magna
Ara
Kuralları okumadan oyun oynadigin için seni kınıyorum sayın Aedile

https://board.tr.ikariam.gameforge.com/i...ebilir-mi/
Ara
O kuralları okuyan var mıydı ya?
Sic Parvis Magna
Ara
Yeni serverde oynayan var mı?
Ara
Yeni server açılmış Hydra adında. Orada yeniden başladım.
Ara
Ara ara tekrar başlayıp sürekli oynardım.En son oynadığımda insanlar adalarda multi hesap açıp sadece adaya bağış atıp seviye kasıyorlardı.Üstelik bu adamlara saldırınca asıl hesaptaki adam sana bullylik yapıyor.Şikayet edince ne bir ban ne başka bir şeyden işlem yapılıyor eskiden direk multiden giderdi bunlar.Dolayısıyla artık oynamıyorum bu oyunu.Buna benzer bir şey arıyorsanız klanlar derim.hala geniş bir kitlesi var tabi parası olan orada da yürüyor gidiyor.
Ara
Uzun bir aradan sonra sessiz sakin bir serverda sessiz sakin bir köşede tarlagaming yapmaya karar verdim.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 3 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2 günde koloni atacak seviyeye geldim. Ayrıca korsanda ilk 15'e girdim gayet güzel bir sunucu bulmuşum. Şu ana dek her şey istediğim gibi ilerliyor.
[+] 2 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Üçüncü şehrimi de kurdum. 500 puan barajını geçtim bir kaç gün bu hıza ara verecek olsam da hafta sonuna kalmadan dördüncü şehrimi kuracağımı düşünüyorum.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1000 puan barajını da geçmiş bulunmaktayım.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dördüncü şehri de attım. Server neredeyse bomboş tam tarlalık.
[+] 2 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sülfür adasına şehir atmadığım için saray geliştirecek sülfür bulamıyorum bunu nasıl çözebilirim? Ayrıca öbür şehirlerimdede yolsuzluk artmaya başladı, vali konağı geliştirmekte oldukça maliyetli sizce napmalıyım?
Ara
Ticaret yapabilirsin başkalarıyla ya da barbar kampını mızraklı ve sapancılarla yağmalayarak sülfür kazanabiirsin. İnaktif oyuncuları yağmalamak da bir seçenek.

Yeni koloni atmadan önce vali konaklarını sarayla aynı seviyeye kadar geliştirmelisin. Yeni koloni atar atmaz orada da hızlıca marangoz atolyesi ve vali konağı binalarına abanarak yolsuzluğu kapatmaya öncelik ver.

Vali konağı pahalı diyorsan zaten koloni atma.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-10-2020, 10:05)altnkurt : Ticaret yapabilirsin başkalarıyla ya da barbar kampını mızraklı ve sapancılarla yağmalayarak sülfür kazanabiirsin. İnaktif oyuncuları yağmalamak da bir seçenek.

Yeni koloni atmadan önce vali konaklarını sarayla aynı seviyeye kadar geliştirmelisin. Yeni koloni atar atmaz orada da hızlıca marangoz atolyesi ve vali konağı binalarına abanarak yolsuzluğu kapatmaya öncelik ver.

Vali konağı pahalı diyorsan zaten koloni atma.

Mızrakçıyla barbar kampı temizlemek çok mantıklı gelmedi ama öbür önerileri uygulamaya çalışacağım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.