Sohbet: League of Legends - Genel Sohbet: Nexus
Resmi yama notları çıktığında paylaşacağım fakat resmi olmayan haline İngilizce şekilde buradan bakabilirsin.
WhaW8Am.gif
Ara
10.23 Yaması bu gece saat 5:00'da geliyor. Sunucular üç saat boyunca bakımda kalacak. Yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
Bir gecede cahil bırakıldık. Kime ne çıkacağım hakkında en ufak fikrim yok.
WhaW8Am.gif
[+] 5 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İtem önerileri iyileştirilmiş diye duydum.
Ara
En başta eşya seçme olayı bana çok saçma geldi. Mesela orta oyunda farklı bir dizilime gitmek istesem ne yapacağım? Gerçi LoL bu elbette bozuk eşyalar olur.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Bir zorunluluk yok o ana eşyayı en son da alabilirsin ya da istersen sonradan satıp da değiştirebilirsin. Zaten ana eşya dışında çıkacağın eşyalar genel olarak belli bir hattı takip ediyor.
WhaW8Am.gif
Ara
İki oyun oynadım ve gerçekten ne yeni sistemi ne de oyunu beğendim.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
aptal clienti düzeltmek yerine oyuna dotadan çaldıkları market arayüzünü, konseptini ekliyorlar gel de dellenme
Ara
Dotadan çalınmış bir market arayüzü yok da çeşitlilik konusunda dotaya biraz yaklaşmış ama clientin 10 senedir kötü çalıştığı inkar edilemeyecek bir gerçek.
WhaW8Am.gif
Ara
Sezon sonu ödüllerinin büyük bir kısmı dağıtılmış.
WhaW8Am.gif
Ara
Bu yama client için de performans açısından değişiklikler getirmiş. Performans artışı gözleyen var mı?
Ara
Dikkatimi çeken ölçüde bir değişiklik görmedim, aşırı uzun süre de oynadığımı söyleyemem.
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni şampiyon. Rell, Demir İrade

rell-splash.jpg
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni Kozmik serisi kostümleri ve Yıldız Muhafızı Soraka Prestij Serisi etkinleştirilmiş.
WhaW8Am.gif
Ara
LCS'de büyük başarılara imza atmış olmasına rağmen asla Worlds'ü kazanamayan ADC oyuncusu Doublelift emekliliğini açıkladı.
WhaW8Am.gif
Ara
Yanlışlıkla dereceli girerim.

berzan2.png

berzan.png
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2021 sezonuna 5 gün kaldı.
WhaW8Am.gif
Ara
En zor, En zor ve güçlü, ve en güçlü karakterleri söyler misiniz şu anki metadaki?
Ara
Aşağıdaki bulunan listelerdeki en yüksek kazanma oranına sahip şampiyonlar Anivia ve Swain. Yeni eşyaların en çok yaradığı şampiyonlar diyebiliriz. Aynı zamanda kendi rollerindeki en zor şampiyonlar da yine bunlar.

Şu anda üst koridordaki en güçlü şampiyonlar sırasıyla:
  • Nasus
  • Wukong
  • Teemo
  • Malphite
  • Jax
Şu anda ormandaki en güçlü şampiyonlar sırasıyla:
  • Rammus
  • Master Yi
  • Amumu
  • Hecarim
  • Kha'Zix
Şu anda orta koridordaki en güçlü şampiyonlar sırasıyla:
  • Anivia
  • Malzahar
  • Fizz
  • Yasuo
  • Zed
Şu anda nişancı rolündeki en güçlü şampiyonlar sırasıyla:
  • Miss Fortune
  • Kai'Sa
  • Jhin
  • Vayne
  • Lucian
Şu anda destek rolündei en güçlü şampiyonlar sırasıyla:
  • Swain
  • Brand
  • Seraphine
  • Leona
  • Morgana
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@PCOyun, bir Malzahar rehberi mümkün mü? Alınabilecek eşyalar, taktikler vs vs. Bir de yeni yetenek hızı sistemi nasıl işliyor?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.