Dizi: WandaVision (2021)
Görsel

Tür: Aksiyon, Komedi, Drama
Çıkış Tarihi: 15 Ocak 2021
Bölüm Sayısı: 1 Sezon, 9 Bölüm

IMDb: 7.5

1950'li yıllarda geçecek olan WandaVision, beyaz perdede Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin hayat verdiği Marvel karakterleri Scarlet Witch ve Vision'a odaklanıyor.
Ara
Bugün üçüncü bölüm yayınlanmış. Dizinin gidişatı hoşuma gitmeye başladı, ilerleyen bölümlerde neler olacak bakalım.
WhaW8Am.gif
Ara
sabah mı yayınalnıyor
Ara
Dördüncü bölüm de gelmiş. Dizi şimdi tam ayarına oturdu gibi devamını iple çekiyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
tr alt yazısı eklensin izleyicem
Ara
gerçekten efsane bölüm olmuş beklediğime değdi
Ara
Beşinci bölümü az önce izledim. Bol spoilerlı bir yazı olacak.

WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Her bölüm cliffhangerda bırakması kadar sinir bozucu bir şey yok.
WhaW8Am.gif
Ara
Az önce yeni bölümü izledim ve gerçekten süper sıradaki bölümler çok epik ve uzun olacak.
Ara
Bu bölümün sonu ve bağlanışı olmasa bayağı filler olacakmış ama sonda ilginç bağladılar, bakalım haftaya ne olacak.
WhaW8Am.gif
Ara
Bu hafta 40 dakikalık bir bölüm yayınlanmış. Büyük ihtimalle haftaya da benzer bir şey olur. Bölüm içeriği olarak ise dolu dolu olmuş. Finali iple çekiyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
efsane bi bölümdü sonu bana nasıl ya dedirtti
Ara
153682818_731229587780278_7408073632097549914_o.jpg
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
[+] 2 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
epic.
Ara
After creditleriyle, bölümün doluluğuyla bomba bir şey olmuş. Bakalım MCU'nun kaderi nasıl şekillenecek.
WhaW8Am.gif
Ara
Nihayet Wanda ve Vision dizisi bitti beni tatmin etti beklentilerimi güzelce karşıladı. Dizi ile düşüncelerimi kısaca özetlersem. Marvel hayranları için elzem bir dizi ama normal bi dizi ilzeyicisi iseniz de  tüm bölümlerdeki drama ve senaryo için bile izlenir. Bir şans verin derim her şekilde.

Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Umur tezer hiç bir zaman x mene bağlanmayacak demişti o yüzden ben öyle beklentilere girmemiştim 2 hafta sonrada kış askeri ve falcon başlayacak
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dizi sezon finali güzeldi son yıllarda izlediğim dizilerde en ilk 5'e girebilir tabii Elizabeth olsan aşığı olduğum için daha çok hoşuma gitti.
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Finaldi başka sezon olmayacak
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.