[MP] EU4 - Multiplayer: Mayıs 2021
Zaman kısıtlılığı yüzünden çekiliyorum.İlk hafta gelebilsem de diğer haftalar için ekstra işlerim çıktı aktif katılım yapamayacağım için bu kararı aldım.Son dakika haber vermiş oldum kusura bakmayın fakat işler de yeni belli oldu.Katılan arkadaşlara keyifli ve güzel bir etkinlik dilerim.
Ara
Calismak durumunda olacagim icin katilamayacagim, cekiliyorum.
Ara
Fransaya kimse geçmeyecekse eğer uygunsa ben geçebilirim.
€20
Ara
fransa-venedık-songhaı-memluk-bruneı-mewar-ayutah-
2450 saat
https://steamcommunity.com/profiles/76561198331526659/
Ara
pc oyun ben fas'ı venedik ile değiştirmek istemiştim izin vermiştiniz venedikte başka bir oyuncu var ?
Ara
Salı günü başlamayı öneriyorum ben, cumartesi malum ben de dahil büyük bir kesimin takip edeceği maçlar oynanacak. Hem izlenilirlik açısından salı daha iyi olacaktır.
Ara
Devamlık sağlayamayacağımdan etkinlikten çekiliyorum iyi oyunlar diliyorum.
Ara
(14-05-2021, 05:30)alemdarpasa : fransa-venedık-songhaı-memluk-bruneı-mewar-ayutah-
2450 saat
https://steamcommunity.com/profiles/76561198331526659/

Zaten Songhay verildiği yazılmıştı.

(14-05-2021, 10:16)Noir : pc oyun ben fas'ı venedik ile değiştirmek istemiştim izin vermiştiniz venedikte başka bir oyuncu var ?

Yanlışlık olmuş, düzeltildi.
WhaW8Am.gif
Ara
Ben oyunun bu cumartesi başlama taraftarıyım. Maçlar sonradan da izlenebilir. Ayrıca herkes futbol seviyor diye bir kaide yok.
[+] 3 üye kscub nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-05-2021, 15:03)kscub : Ben oyunun bu cumartesi başlama taraftarıyım. Maçlar sonradan da izlenebilir. Ayrıca herkes futbol seviyor diye bir kaide yok.

Bu şekilde olacaksa etkinlikten çekiliyorum. Herkese iyi eğlenceler.
Ara
Devamlık sağlayamayacağımdan etkinlikten çekiliyorum iyi oyunlar diliyorum.
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
kscub'a katılıyorum,maç izlenecek diye bilmem kaç kişinin olduğu etkinliği taşımak saçmalık.
Ara
........
Ara
Teknik aksaklıklardan ötürü etkinlik başlangıç tarihi 22 Mayıs Cumartesi olarak değiştirildi. Bu sırada hâlâ başvurabilirsiniz.
WhaW8Am.gif
Ara
(14-05-2021, 15:47)Noir : kscub'a katılıyorum,maç izlenecek diye bilmem kaç kişinin olduğu etkinliği taşımak saçmalık.

Arkadaşlar zor anlayan bir bireye anlatır gibi anlatayım.
Sizden ya da x üyeden herhangi bir talepte bulunmadım, etkinliği düzenleyene bir öneri sundum, karar mercinin kendisi olacağı. Kabul ya da reddedebileceği.
Maç sonra da izlenir gibi bir öneri istemedim, bunu sıradan herkes biliyordur muhtemelen.
Tffden bu dananın kuyruğu kopacak haftada erteleme isteme imkanım bulunmadığı için, naçizane belki salı günü başlanır hem birçok kişi maçları takip edecek twitchte de izlenme oranı daha düşük olabilir şeklinde kendini ifade edebilen bir öneride bulundum.
Saçmalık olmadığı kesin, öneri kabul edilmeyebilirdi. Bu da sanıyorum sizin yetkili olduğunuz bir husus değil.
Önerim kabul edilmeseydi katılamayacağımı belirtecektim, peşin peşin ya erteleyin ya da ben katılmıyorum bakın yazmak üslup olarak hoş değildi.
Teknik aksaklıktan dolayı 1 hafta ertelenmiş bilmem kaç kişinin katıldığı etkinlik umarım bunu da saçmalık olarak yorumlamamışsınızdır.
[+] 4 üye argoargoo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben ülkemi Madyas olarak değiştirmek istiyorum.
Ara
tamam bende demir yumrukla fikrinizi susturmaya çalışmadım. sadece cumartesi devam etmesi gerektiğini düşünen arkadaşı destekledim,işte "sizin yetkili olduğunuz bir husus değil" ya da "Zor anlayan bir bireye anlatır gibi anlatayım" cümleleri de cidden komikti bu sadece sizin fikriniz önemsenmediği için butthurt olduğunuzun göstergesidir hem en azından şimdi teknik sorunlar yüzünden ertelendi,22 tane adam top koşturacak başkaları da izleyecek diye değil.
[+] 4 üye Noir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu Cumartesi günü ligin son maçlarının oynanacağı biliniyordu ve başlangıç tarihi kararlaştırılırken bu da göz önünde bulunduruldu ve ertelemek için gerekli bir sebep olarak görülmedi. Üyeler forum kuralları çerçevesinde fikirlerini belirtmekte özgürler fakat diğer üyeler ile aşağılayıcı ya da küçük görücü tavırlarda iletişime geçmeye çalışmak forum kurallarına aykırı olduğu gibi aynı zamanda yanlış bir yaklaşım. Bunun dışında futbol hakkındaki düşüncelerinizi forumun KD bölümünde dile getirebilirsiniz. İyi akşamlar.
WhaW8Am.gif
[+] 5 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cumartesi oyun var mı yok mu bilmiyorum fakat maçı bende izleyeceğim bu sebepten cumartesi katılamayacağımı belirtecektim ama 22 Mayıs deniliyorsa sorun yok diye düşünüyorum.
Ara
(14-05-2021, 22:51)PCOyun : Bu Cumartesi günü ligin son maçlarının oynanacağı biliniyordu ve başlangıç tarihi kararlaştırılırken bu da göz önünde bulunduruldu ve ertelemek için gerekli bir sebep olarak görülmedi. Üyeler forum kuralları çerçevesinde fikirlerini belirtmekte özgürler fakat diğer üyeler ile aşağılayıcı ya da küçük görücü tavırlarda iletişime geçmeye çalışmak forum kurallarına aykırı olduğu gibi aynı zamanda yanlış bir yaklaşım. Bunun dışında futbol hakkındaki düşüncelerinizi forumun KD bölümünde dile getirebilirsiniz. İyi akşamlar.

özür diliyorum amacım kimseyi provoke etmek değildi sadece aşağılamasına kızıp yazdım herkese iyi günler.
[+] 1 üye Noir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.