Macera: Noita
capsule_616x353.jpg?t=1602982541
 Noita'da bir büyücüsünüz ve elemental şeyler de dahil birtakım özelliklere sahip asalar ile güçlenmeye çalışıyorsunuz. Amacınız canavarlardan toplayabildiğiniz kadar altın toplayıp haritanın en güneyindeki kara deliğe girmek. Sonrasında da gittikçe zorlaşan envai çeşit canavarlarla karşılaşacağınız bölümleri geçiyorsunuz. Geçemezseniz oyuna tekrardan başlıyorsunuz. Oyunun fizik motoru piksel piksel olsa bile bayağı ilgi çekici ve büyüleyici.

Yayınlanma Tarihi: 24 Eylül 2019
Yayıncı ve Geliştirici: Nolla Games
Tür: Roguelite

Noita ile ilgili haberler, sorular vesaire bu konu altına yazılır.

20201024193701_1.pngnoita-feel-alive.jpg
glorious-pixel-physics-rule-in-noita-1552641811545.jpgNotia-game-review-5.jpg?ssl=1
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İndirim varken aldım, denedim ve iade ettim. İade etmemin sebebi beni sarmaması. Oyunun kalitesi ile bir alakası yok.

Oyun gayet başarılı bir fizik motoruna ve kendine has piksel grafiklere sahip. Bir büyücüsünüz ve asanız ile zindanlarda, mağaralarda, madenlerde önünüze çıkan engelleri ve canavarları patlatarak, yok ederek ilerlemeye çalışıyorsunuz. Çok çeşitte canavar, asa ve büyü tipi var. Birbiri ile etkileşime geçen materyaller var. Akışkanlar piksel olarak simule ediliyor, gaz dolu bir odada nefessizlikten ölebilirsiniz. Güzel bir roguelike, dungeon crawler oyunu.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de bugün alıp oynayım dedim. Büyüleri birleştirmek, fizik motoru güzeldi ama amaçsızca oradan oraya gidiyormuşum hissini sevmeyip ben de iade ettim oyunu. Yoksa meraklısı için oldukça güzel bir oyun. Sadece ben sevemedim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.