Önemli: AoE4 - Video Paylaşım
Ara
Ara
tTRiYax.png
Ara
Ara

Microsoft paraya kıymış.
Ara
Yabancılarla oynarken wololo sayesinde 1v2 kapışmayı aldım. Wololo gerçekten etkili kullanıldığında direkt oyunu bitiriyor. 
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-11-2021, 05:59)Aeschyli : Yabancılarla oynarken wololo sayesinde 1v2 kapışmayı aldım. Wololo gerçekten etkili kullanıldığında direkt oyunu bitiriyor. 

Askerlerin ölmesinin sebebi nüfus kapasitesinin aşılması mı?
Ara
Evet. Oyun limiti aşmanıza hiçbir şekilde izin vermiyor. @Athule
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Ara
Ara

Unexpected
Ara
[+] 1 üye Athule nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kırmızı olsam surrender vermiştim heralde.
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
Ara
Ara
Selamlar, kanalımda AoE 4 online maçlarımı yayınlıyorum. Bazılarını da burada paylaşacağım :)

Ara
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(01-04-2022, 08:09)reddga :

Sonunda kayda değer bir güncelleme. Serinin diğer oyunlarına kıyasla çok daha detaylı bir içerik düzenleyici gelmesi dikkatimi çekti.
Ara

21-30 Ekim tarihlerinde AoE 1-2 ve 4 için turnuvalar düzenlenecek. 20-21 ve 27-28 Ağustos'da herkesin katılabileceği açık elemeler olacak ve ilk 4'e girenler Almanya'daki finale katılmaya hak kazanacak. Açık elemeler için kayıtlar bugün açıldı.  (ayrıntılar burada).
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.