MMO: Ashes of Creation
ashes-of-creation-mmorpg-review.png

Ashes of Creation, MMO deneyimine benzersiz bir yaklaşım getiriyor. Dünya yapımız dinamiktir ve oyuncularımızın hareketlerine tepki verecek şekilde inşa edilmiştir. Şehirler yükselecek ve düşecek. Nüfusları tamamen oyunculara bağlı olacak. Bu popülasyonlar toplandıkça, ihtiyaçları arttıkça ve sırlar açığa çıktıkça yeni görevler açılacak. Oyuncular tarafından yaratılan dünyanın NPC yapısı gerçek zamanlı olarak değişecek, oyuncular yarattıklarını yok edebilme yeteneğine sahip olacak. Siyasi çekişme ve entrika, dünyanızın yapısında gerçek bir rol oynayacak. Statik dünyaların günleri geride kaldı, değişim burada başlayacak!

Ara
Totik abim oyunla ilgili güzel bir video hazırlamış.

Ara
Bu tarz binek hayvanların kendine has özellikleri olması fikrini seviyorum. Bu oyunda uzun süredir geliştiriliyormuş bakalım nasıl çıkacak.

https://twitter.com/AshesofCreation/stat...9281836036
Ara
Ara
Turkiyede pek oynayani olacağını sanmıyorum. Hem pahali hem de aylik ucretli cikacak bildigim kadarıyla.
Ara
Ara
Ara
(26-01-2023, 18:52)yafeshan : Turkiyede pek oynayani olacağını sanmıyorum. Hem pahali hem de aylik ucretli cikacak bildigim kadarıyla.
Oyun içi itemler gerçek para karşılığı satılabiliyorsa oynanabilir aslında...
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Son kale AoC umarım bu oyunun başına bir şey gelmez Amazon falan satın almaz.

Ara
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.