Aksiyon: The First Descendant
header.jpg?t=1719986463

Çıkış Tarihi: 2 Temmuz 2024

Nexon tarafından geliştirilen üçüncü şahıs co-op aksiyon rol yapma oyunu.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel
WhaW8Am.gif
Ara
Oyunu birkaç gündür oynuyorum, son haritayı bugün açtım. Bundan önce benzer olarak Warframe oynamıştım lakin oyunun aşırı içeriğinden ötürü bunalmış ve sıkılmıştım, ne yapacağını takip etmek ve bir hedef belirlemek aşırı zor oluyordu zira aynı anda her şeyi yapabiliyordunuz ve asıl izlemeniz rotanın ne olduğu belli değildi. Bu oyunda ise onu yaşamadım çünkü oyun daha çıkalı bir hafta oluyor. İlk oynadığım günkü sunucu sıkıntıları dışında herhangi bir problem yaşamadım, karakterler arası hoş bir denge var gibi ve savaştığınız düşmana göre karakterinizi değiştirip doğru elemente geçmeniz gerekebiliyor. Daha işin "büyük grind" kısmına gelmedim ama şu ana kadar bayağı eğleniyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Oyunun ilk büyük güncellemesi geldi, toplam 5.5GB boyutunda.

WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Luna'yı da açtıktan sonra pek yapacak bir şeyim kalmadı. Bir ara Ultimate Bunny kasarım, onun dışında yeni içerik bekliyorum.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.