Sohbet: League of Legends - Genel Sohbet: Nexus
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
(16-10-2024, 21:09)PCOyun :

pc kanka geçenlerde lolün kaynak kodları sızdırıldı ya westte rankedde scriptle karşılaşıyor musun hiç
Ara
Ağustostan beri pek oynamıyorum, oynadığım zamanda da TR'de oynuyorum. Kaynak kodları sızdırılması üzerinden bir yılı aşkın süre geçti, onun üzerine de zaten oyuna Vanguard geldi. @Menars Westte oynuyor olmalı, o daha iyi cevap verir.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu arada gözden kaçmış ya da fark edilmemiş olabilir ama yukarıdaki videoda anlatılan sistem LoL'e eklenen doğrudan bir gacha sistemini içeriyor. Önceden kostüm kapsülü açıp şansa "özel" kostüm çıkarıyordun şimdi direkt özel kostüm için kumar oynuyorsunuz.
WhaW8Am.gif
Ara
(17-10-2024, 19:27)PCOyun : Bu arada gözden kaçmış ya da fark edilmemiş olabilir ama yukarıdaki videoda anlatılan sistem LoL'e eklenen doğrudan bir gacha sistemini içeriyor. Önceden kostüm kapsülü açıp şansa "özel" kostüm çıkarıyordun şimdi direkt özel kostüm için kumar oynuyorsunuz.
sence en ideal kostüm edinme yöntemi ne ? parayı gömüp pahalı bir şekilde kostümü direktmi almalıyız yoksa bir sürü sandık açıp oynayacağımız champ ve değerli kostüm denk gelmesi için şansımıza mı güvenmeliyiz ? kostüm indirimi marketini saymıyorum o ideal duruyor ama oynadıgımız champe göre gelince iş görür.
Ara
En f/p yöntem etkinlik kartları almak.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Yeni şampiyon, Ambessa:

gp7GF69.jpeg
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.