Sohbet: Paradox Sohbet
Herkesin eu5 gibi düşünmesini isteyip başka oyun yapacaklar bence.
Ara
Paradox Studio Green (Stellaris'i geliştiren ekip), duyurulmamış bir proje için animatör işe alıyormuş.

https://career.paradoxplaza.com/jobs/378...ed-project
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sanki bir süre hiçbir proje duyurmadan, her birim, her ekip ellerindekini geliştirmeye odaklansa daha güzel olur. Zaten iki DLC ile oyun kadar kazanırsın.
[+] 1 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Vay.

[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok iyi duruyor, bu oyunu kötü veya eksik yapmaları çok zor.
Ara
Türkçe mi?
humanitas una debet esse; aliter evanescet.
Ara
(14-10-2024, 08:49)Takeda Akane :
Vay.

Üzgünüm ama hiç iyi durmuyor. Şu zamanda cidden 2 boyutlu gibi duran bir oyun mu yapılır. Görüntü olarak 99 daki Pharaoh dan neredeyse farkı yok. Onun remake i de tam bir hayal kırıklığıydı. Şöyle adam gibi 3 boyutlu, fizik motorları olan gerekçi duran bir medeniyet inşa etme oyunu göremeyecek miyiz? Stronghold bile daha gerçeki duruyordu, bu resmen eski disney çizgifilmleri gibi duruyor.
giphy.gif
Ara
Tek umudum yeni anno açıkçası. O da güzel çıkmazsa caesar hayallerimiz başka bahara kalır.
Ara
bu tlatoni denen oyun paradoxun aoe tarzı oyunu mu oluyor
Ara
Bunlar Paradox Arc, yani geliştiriciliğini Paradox yapmıyor (Millenia gibi), o yüzden çok Paradox ile bağdaştırmamak gerek.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(16-10-2024, 20:39)Duman : Bunlar Paradox Arc, yani geliştiriciliğini Paradox yapmıyor (Millenia gibi), o yüzden çok Paradox ile bağdaştırmamak gerek.

görüntü çok kötü ya sanki 1995 teknolojisiyle oyunu yapmıslar gibi
[+] 2 üye Legnica nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ya tutarsa oyunu bunlar genellikle, genelde de tutmuyor.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
oyun 8bit gibi duruyor
[+] 1 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Strateji oyunları 2020'ler itibariyle beklentilerin altında. Tlatoani de zaten Pdx Std tarafından geliştirilmemiş. Satış fiyatı muhtemelen düşük olacaktır.
Sessiz bir yolcu...
Ara
Ben Millennia'da olduğu üzere çok önemli bir oyunmuş gibi hypeı yapılmadıktan sonra bu tarz oyunların yayımlanmasına karşı değilim. Oyunun türünden hazzettiğim gibi, görselliğini beğendiğim Pharaoh: A New Era'yı andırması da benim için olumlu bir yön. Burada beni asıl endişelendiren mevzu, oyunun 90'lardaki Impressions Games elinden çıkma atalarına kıyasla içerik ve cila bakımından daha kötü bir durumda çıkması ki oyun sektörünün geldiği noktayı göz önünde bulundurduğumuzda hiç de düşük bir ihtimal olduğunu sanmıyorum.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mekanikleri ve dengesi yerinde olduğu sürece grafiklerinden rahatsız olacağımı sanmıyorum. Saatlerce Songs of Syx oynayan biri olarak en azından simülasyon tarzı oyunlarda işleyişin görünüşten daha önemli olduğunu söyleyebilirim. Ki kötü grafik demek de doğru olmayacaktır, bu bir tarz/tema seçimi.
[+] 1 üye Elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Grafik açısından ben çok memnunum açıkçası yeter ki atalarını iyi örnek alsın, günümüz muadillerinin üzerine koysun ve ucuz olsun.
Ara
nebuchadnezzar'a benzettim oyunu ki o da 90'lardaki firavun gibi şehir oyunlarına bir "saygı duruşu" edasıyla yapılmış gibi duruyordu. Oyun ucuzdan çıkarsa alıp bi oynarım. Genel kültürümüz de gelişir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.