2016 Yaz CS:GO Etkinliği
Sayın yoldaşlar üzülerek söylüyorum :'(  ki akşam saat 21:30 kadar upload hızı yüksek host bulamazsak MP'miz iptal olucaktır.Lütfen host olabilecek kişi en erken sürede konuya başvursun.
Ara
Bugün oynayalım benim internet iyi değil yok mu iyi olan birisi ? Bugün oynayalım
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Aynen arkadaşlar yok mu internetine güvenen?
Ara
Deniyelim belki lag olmaz. 10 kişilik basit eğlence gireriz olmadı. Yada topluluk sunucusundan boş bir server buluruz.
Ara
Arkadaşlar karar alındı saat 23:00 da oyunumuza bütün katılımcıları bekliyoruz steamid:Ceyhun resminde şu eleman var.

o7Vz7o.jpg
Ara
21.00 iyi değil mi ?
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Yoldaş benim upload hızı 25MB ama AKK'ye girdim sanırım.
Ara
Ne yazıkkı bazı önemli katılımcılar pm yoluyla rica ettiler ancak bu saatte gelebilirlermiş  :-I  . @Ahrep

@Probang  (Y) tamamdır yoldaş host sensin.Saat 23:00 da hazır ol.
Ara
@Ceyo_09, niye bizler gibi normal yazmıyorsun?
Ara
Yoldaş şimdi test ettim AKK'ye girmişim malasef.

5418472794.png
Ara
Bu yazı stili daha çok hoşuma gidiyor @Lothebork
Ara
Steam'de herkesi bir konuşmaya alıyorum oradan konuşalım. Ekli olmayanlar beni eklesin. Steam nickim ile forum nickmi aynı.
Ara
Arkadaşlar herkes @Redtay'ı arkadaş eklesin orada toplanıyoruz.
Ara
benim akk li halim 300 kb :( , ayrıca Dust2 Winter [Night Version] adlı atölye haritasını açıp 10 kişilik girebilrizi bence
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Probang host olucaksın seni bekliyoruz beni veya @Redtay 'i steam de arkadaş ekle.
Ara
Katılım var mı?
Ara
Şuan 6 kişiyiz.
Ara
Varsa katılayım...?
Ara
@HulkSpider03 gel katıl @Redtay ı arkadaş ekle
Ara
Şimdi mi oynuyorsunuz?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.