Önemli: EU4 - Rekorlar Kitabı
(17-07-2016, 13:29)lithium26 : vayy bunu deneyeceğimde daha önce katolik osmanlı oynamamıştım en hızlı nasıl convert edebiliriz ki

Benim şöyle bir taktiğim var pf den de edindiğim bilgiye göre şimdi Osmanlı ile Anadoludaki topraklarını elden bir şekilde çıkar sonra Greece kültürünü baş kültür yap ardından ortodoks bölgeye din adamı gönder ama bunlara maaş verme bir kaç zaman sonra isyancı yerinde ortodoks isyancıları çıkar isteklerini kabul et VALA

ARTIK ORTODOKS BİR OTTOSUNUZ ;)
Ara
(17-07-2016, 13:29)lithium26 : vayy bunu deneyeceğimde daha önce katolik osmanlı oynamamıştım en hızlı nasıl convert edebiliriz ki

En yakın yol Sırbıstan'dan Bosna'ya Zeta veyahut başkentini alarak toprak bütünlüğünü sağlamak ve Bosna'yı ele geçirmek.En yakın Katolik bölgesi Osmanlı'ya Bosna.Onun dışında Venedik'ten de Katolik adalar Dalmaçya alınabilir.Ragusa da alınır.
Anadolu'dan beyliklerden biri vassal yapılarak ona toprak verilir.
Balkanlar'da Bizans alındıktan sonra Mora Yarımadasındaki Achea serbest bırakılır ona da Ortodoks toprakların bir kısmı verilir.
Burada önemli olan Katolik olan toprakların vassal olarak toprakları verdiğimizde baskın din grubu olması.Sonra misyoneri gönder, kale bakımlarını kıs, hızlı bir şekilde ülke katolik olsun.
Yalnız yapan arkadaşa sormak lazım bu Otto belki de Ortodoks'tur.Ortodokslar da bildiğim kadarıyla Roma kurabiliyor.
Ara
arkadaş bu kadar hızlı nasıl almanya kuruluyor helal valla ben anca 1800lerde prusyayla yapabiliriyorum
Ara
Bu saatte bile konuyu güncellediğimizi biliyor muydunuz ?
p8RNv0.png
[+] 5 üye Fire nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Sayın Fire öncelikle yapmış olduğunuz bu organizasyon Gerçekten Taktire şayan ve StrategyTurk'u güzelleştiren bir ögedir. Lakin En azından Skor Tablosundaki ülkelerin isimlerini ya Tam olarak orjinal dillerinde ya da Türkçe yaparsanız çalışma daha başarılı olabilir. Örnek :
En hızlı Greece Kurma
En hızlı Babürler Kurma

ya böyle ya da böyle

En Hızlı Greece Kurma En Hızlı Yunanistan Kurma
En Hızlı Mughals Kurma En Hızlı Babürler Kurma
Ara
tekrar canlandıralım ;P En yüksek merkantilizme adayım
lEzrQQ.jpg
@Fire (N)
Ara
(14-08-2016, 00:35)Total Warcı : tekrar canlandıralım ;P

Bizim zamanımızda promote yoktu el bileğigiyle eventlerle kasardık 
Bu arada adaylığını neye koyduğunu steamden değil bu konu altında yazarsan daha sağlıklı ve iyi olur
p8RNv0.png
[+] 1 üye Fire nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Acaba önerimin dikkate alınmamasının nedeni nedir ? Fikri beğenmediyseniz İstemiyorum ya da Hayır şeklinde demeniz gerekli ve yeterlidir bence. Bu forumda nedense bir odun olarak görülüyorum daha onu çözemedim :fpalm:
Ara
(14-08-2016, 04:40)PashaZade : Acaba önerimin dikkate alınmamasının nedeni nedir ? Fikri beğenmediyseniz İstemiyorum ya da Hayır şeklinde demeniz gerekli ve yeterlidir bence. Bu forumda nedense bir odun olarak görülüyorum daha onu çözemedim :fpalm:

Önerin gözümden kaçmış 
Ülke isimlerinin Türkçeleştirilmesi doğru bir hareket olacaktır yavaşça düzenlemeleri yapacağım
Öneri için teşekkür ederim
p8RNv0.png
Cevap için sağolun. Teşekkür ederim.
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-08-2016, 05:29)PashaZade : Cevap için sağolun. Teşekkür ederim.

Gerekli düzenlemeleri yaptım ekstra bir düzenleme talebini özel posta yoluyla bana iletebilirsiniz
p8RNv0.png
gXLQRZ.jpg

Bir ing alayım please(Pashazadeye teşekkürler :) yardımları için )

vZo3lp.jpg
En yüksek koloni geliri varsa talibim(bunu 60 yapmıştım ama işte :/ çekmedik :/)

ZY1lqk.jpg

En yüksek gemi morali yoktu lütfen bunu da ekleyelim :)

Army tradition da yok burada eklensin pls... onu sonra koyarım.
Ara
Rekor olarak kabul edilen 3 yeni alanı da açtık bu alanların hızlı değişeceğine inanıyorum :)
p8RNv0.png
:D Bak ya

Britanya kurmayı eklememişsin :(
Ara
En yüksek disipline adaylığımı koyuyorum @Fire , oyun normal oyun ama ironman zorluğunda oynandı.

07C8389CB798E27F7E42ADC67AA7D27BDAE55369
[+] 2 üye Xepluper nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu aralar bana çok teşekkür ediyorsun çaylak.
Ara
Yardim ettib reyiz
Ara
Ufak bir nick düzeltme güncel
p8RNv0.png
[+] 1 üye Fire nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Maximum overextention gibi bir dal varsa
max overextension by mee https://imgur.com/gallery/aNDm3
Ara
Benim britanyayi da duzeltsen. Ben britanya kurmak icinde resim attim ama yazilmamis fire :'(
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.