[MP] EU4 - Multiplayer : Temmuz 2016
İngiltere pardon GBR diyecektim :

shutupimrich_zps71a53425.gif?w=600&h=356
[+] 3 üye Leon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Zavallı Fransa Osmanlıya ancak 10 devletle savaş açabildi. Madem o kadar güçlüydü Rusya ile neden ittifak yaptı. Ayrıca savaşta manpoweri bitip antlaşma yollayanda kendisi o dua atsin weak heir tahta geçti yoksa halkım bana isyan etmezdi. O isyanlar olmasaydı savaş daha erken biterdi. Ayrıca Rusya orduyla katıldığı son savaştaki hezimeti hala hatırımızda zaten o savaştan sonra antlaşma gönderdi. :))
Ara
Bazı anlaşmalar gizli kalmalı, ortaya çıkarman hiç hoş olmamış. Ayrıca tabii ki beni yeneceksin yeniçerin var çok op ulusal ve grup ideaların var. Bunlara sahip olduktan sonra bir marifetmiş gibi beni yendiğini beyan etmen ilginç. Duman'ın yaptığı gibi sende İsveç gibi bir devlet oynayıp beni yenseydin hakkın vardı.
Ara
Aslında Osmanlı Victoria II de de EU4de de en güçlü ulustur kanımca. Hele o millets var ya o millets. Şimdi yeni kültür olaylarıyla daha fazla süper olacak gibi.
Ara
Savaş bence de kısa sürerdi tabi Portekiz kralı vefa duyduğu sizi kurtarmak için intihar savaşı açmasaydı. Portekizin bu sadakati bu seferlik kurtardı Osmanlıyı ancak Avrupa bu savaşta Konstantinapolis'in işgal edildiğini Edirne önünde Fransız ve Avusturya ordularından oluşan ordumuzla Türkleri bozguna uğrattığımızı unutmayacaktır. Bu savaşta artık yenilmez olmadığınız kanıtlandı.
Ara
Kendi kendinize triplere giriyorsunuz oyunun başında bana yardım et diyen Fransa şimdi dünya devletleriyle artistislik yapıyor. Oyun başı müttefik olalım diyen Rusya Fransa ile bir olup bana ihanet ediyor sonrada kalkmış neden yenildiğini anlatıyor yok yeniçeri var ideaların daha iyi falan bırakın bu işleri ben kime ne dediysem sözümün eri oldum palazlanıp karşıma dikilenler hep söz alanlar oldu. Ondan sonra Osmanlı taktiksel oynamıyor diyen Fransa bende Viyanayı istiyor. İlginç

Ha avusturya o yenildiğim savaşta sizin ordu sayınız daha yüksekli ayrıca bir zarla kaybettim eğer Fransa yetişmeseydi ordun yok olmuştu bilmem farkındamıydın.
Ara
Şunun şurasında 20 dk kalmış kozlarınızı o zaman oynayın boş verin yazmayı gidin hazırlanın.
Ara
Furkoviç yine afk Steamfacepalm
Ara
Osmanlı'yı oynayan kişiyi gerçek hayattaki gibi yenebilirsiniz ancak, 1 vs 1'de AI olmayan Otto'yu kimse alamaz.
(Prussia hariç, ne demişler "Prussia'ya saldırılmaz, intihar edilir.")
Ara
Kuruldu
Ara
Kötü internetim var geleceğim ama düşebilirim.
Yeni internete geçtiğimde katılırım etkinliklere, şu sıra bedava internet (yazlık sitenin wifi'ı) kullanmaya devam edeceğim gibi görünüyor. Ay başı olduğu için internet hızlı, ancak arada kopmalar yaşanabiliyor.
Kimseyi mahcub etmemek için ben katılmamıştım. Sevmiyorum fazla düşmeyi..
Ara
Rehost
Ara
Rehost,

Osmanlı İskandinavya Britanya vs Fransa İtalya Avusturya Brabant Brezilya
Brabantın cesareti Brezilyanın çıkartmalarının nasıl bir sonuç verdiğini sslerde merakla bekliyorum.
Ara
Multiplayerdan ayrılıyorum.

İyi oyunlar.
İskandinavya ve Osmanlı'nın oyundan ayrılması üzerine oyuncuların fikrini almak istiyorum, bu ülkelere yeni oyuncular mı bulalım yoksa mp'yi iptal mi edelim?
Ara
yeni oyuncu bulalım.
Ara
kaç yıl kaldı?
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.