Başlat Menüsüne Atma Hatası
Merhaba arkadaşlar, oyunu açmaya çalıştığımda oyunu altta başlat menüsünün yanına atıyor, oradaki simgeye tıkladığımda ise yine aynısı oluyor oyun açılmıyor.Belirli bir hata raporu filan almıyorum.Oyunu nasıl açabilirim?Yeniden kurdum fakat aynı sorun oluyor.
Ara
Oyun şuanda zamanının en kötü anını yaşatıyor.çok fazla bug olmasıyla birlikte oyundan atma problemleri yaşanıyor çoğu kullanıcıda ki bende de oldu aynı problem 2 kere inan hiçbir bilgim yok.
Ara
Oyunu steam yerine eu4.exe'den açmayı dener misin?
Denedim fakat yine aynı sorun oluyor, yine de teşekkür ederim ikinize de.
Ara
Sorunu anlamadım. Başlat menüsünün yanına atmak nedir? Oyun açılıyor ve kendisini alta alıyor öyle mi?
Evet aynen o şekilde oluyor.Sonra altta simgeye tıklayınca ekran bir saniyeliğine kararıyor ve yine aynısı oluyor.
Ara
Belki sorunu 4 gün içerisinde çözmüşsündür fakat yinede klasik bir tavsiyede bulunayım oyunu kaldır tekrar yükle olmassa aynı şekilde steamıda deneyebilirsin. ( Oldukça klasik bir cevaptır. )
Ara

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.