[HS] Medieval 2 - Grand Campaign Hotseat (Retrofit)
Save üzerinden girip Emevileri oynanabilir devlet haline getiremez miyiz komutla? Tekrar kurmak yerine.
Getiriliyor ama ben bilmiyorum
Ara
Heroic neden yasak ? @Merco
Ara
Çünkü 2 gemiyle 5 birimi kolaylıkla yok ediyorsun
Ara
(01-12-2016, 17:27)PashaZade : Heroic neden yasak ? @Merco

Heroic savaşlar oyun algoritmasını bozucu yani exploit içeren durumlar yaratıyor. Sonrasında kazanılamayacak savaşlar kazanılıyor, %5 lik Suikastler yapılabiliyor. Ki suikast yüzdemiz de belli. Mümkün olduğunca kısıtladık bug ve exploitleri.
Ara
(01-12-2016, 17:01)Duman : Save üzerinden girip Emevileri oynanabilir devlet haline getiremez miyiz komutla? Tekrar kurmak yerine.

Yapılabilir ancak bazı ai devletlerden sonra oynamak zorunda kalır. İspanya mesela.
Ara
Tamam baştan kurarım o zaman.
Refrofit modundan hiçbir şey anlamadım. Biriniz yardım etsin. Steam üzerine indirmek istiyorum lakin Kingdoms'u bulamadı diyor.
Ara
Steam klasöründeki medieval2 exe'yi kopyalayıp adını kingdoms yapman lazım.
(01-12-2016, 19:42)Duman : Steam klasöründeki medieval2 exe'nin adını kingdoms yapman lazım.

Sağol  :up: Ne varsa sende var he  :heart: Consul  :heart:
Ara
Oyununun exe sini kopyala ayni yere yapıştır sonra adını Kingdoms yap böyleydi galiba
Ara
Kingdoms DLC'sine sahip değil misin?
G0kMNN.png
Ara
(01-12-2016, 19:44)GaulTurk : Kingdoms DLC'sine sahip değil misin?

Steamdan alınmayıp CD ile alındığı için Kingdom DLC yok şeklinde gözüküyor. Normalde CD'li aldığımda tüm DLC'leri de CD'nin içinde oynamıştım. Bu yüzden Steamda m2tw oynama sürem çok az.
Ara
@Duman Fotoşop yapmana lüzum yoktu çok eskide kaldı takma artık bu kadar.
[+] 2 üye TurkJedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Heroic'in tamamen yasaklanmasını öneriyorum. General de suikastlenebilmeli bence ama %70 gibi bir oran koyulmalı.
[+] 1 üye Hammurabi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Modu yükleyemedim olsa dişimi kırardım zaten. Dediğiniz gibi Medieval2.exeyi kingdoms yapıp attım yine olmadı. Adını americas yaptım öyle denedim yine olmadı.
Ara
Kingdoms yüklü değil şeklinde mi hata veriyor?
Americas dediği amerika modu varsa onun adini başka şekilde yap diyordu.Oyunun sürümü 1.5 de mi
Ara
Medieval 2 total war accured an error mu ney diyor kapatıyor sonra
Ara
O zaman exe'nin isim değiştirme olayıyla alakalı değil, başka bir sebep var.

Konuyu Okuyanlar: 25 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.