[HS] Medieval 2 - Grand Campaign Hotseat (Retrofit)
Evet ama saldıran taraf AI'ye karşı oynuyor.
Ara
Yani oyuncular arası savaşlar otomatik ayarlı galiba.
G0kMNN.png
Ara
Tüm savaşlar otomatik olması lazım. Duman'ın hotseati o şekilde kurduğunu hatırlıyorum. AI ile olan savaşları da otomatik yapmamız lazım. Nitekim 2. tur baya bir zorlandım.
Ara
Modu ilk defa oynayan biri olarak modu çok sevdim
Bir galibiyet aldın mi koşarak toprak alma yok
Ara
Bence de güzel oldu. İçerdeki ordu sayısının 2 katı olmadan savaş kazanmak zor. General faktörü çok etkili.
Ara
Rusya'yı oynayan arkadaşın süresi doldu haberiniz olsun diye söylüyorum
Ara
Kendisine özel mesajla hatırlatma gönderildi. Yarına kadar ek süre tanıyoruz. Oynamadığı ya da oynayamacağını bildirdiği takdirde admin tarafından turu geçilecektir. Arka arkaya 2 kez bu şekilde hotseati aksatanlar oyundan çıkarılacak ve yeni oyuncu alınacaktır. Yeni oyuncu olmadığı takdirde ülkenin durumuna admin karar verecektir.
Ara
Gece 12'den sonra sıra geliyor ve ertesi gün tüm gün okulda oluyorum. Ne bekliyorsunuz? Şimdi oynayıp atacağım save'i.
G0kMNN.png
Ara
Çok zorlamamak lazım insanları işi gücü var herkesin vakit olunca oynarlar.
Ara
(07-12-2016, 00:52)GaulTurk : Gece 12'den sonra sıra geliyor ve ertesi gün tüm gün okulda oluyorum. Ne bekliyorsunuz? Şimdi oynayıp atacağım save'i.

Kardeşim niyetim asla seni kırmak değil.Bir gün bize tanınan azami süredir.Oynayabilirsan tabi önce oynarsan güzel olur.Oynayamayacak durumda olursan belirtirsin.
Ara
Burada çok genel konuşacağım. Biz zaten kimseyi zorlamamak için ek süre hakkı veriyoruz. İlk iletide bahsetmiştik. 24 saat sürede tamamlayamayacağını önceden belirten kişiye 24 saat daha ek süre tanınabilir. Ha bunu belirtmese dahi biz yine de bu ek süre hakkını tanıyabiliriz. Sıkıntı yok. Sizin açığınızı yakalayıp bir an önce turunuzu geçme niyetinde falan da değiliz yanlış anlamayın ama insanlar süre sona yaklaştıkça ister istemez bir bekleyiş içinde oluyorlar. Kuralların da düzgün uygulandığını herkes görmek ister. Birazcık dikkat etmek de sakınca yoktur diye düşünüyorum.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu kuralı madem koyduk, hepimiz kabul ettik hepimiz uymalıyız. Birinin de çıkıp admini uyarması gerekiyordu,ben uyardım. Kimseye bi garezim yok yanlış anlaşılmasın. Turun admin tarafından geçilmesi gibi bir derdim de yok öyle olsa gider single player oynarım zaten.
Ara
Brkrs bana mesaj attı turunu idareten ben oynayacağım.
Ara
Turu büyük ihtimalle bugün oynayamayacağım. Sıkıntı olacaksa admin tarafından oynanabilir
Ara
Oyuncuların görüşüne bağlı.
Sıkıntı yok duman hocam zaten demiştik boş geçmesi yerine sizin oynamanız daha iyi olur
Ara
10 dakika sonra EU4 etkinliği başlayacak, etkinlik sonrası Hammurabi hala oynamamış olursa ben oynarım onun yerine.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ek süre tanınabilir.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Turu oynuyorum Duman'a teşekkürler
Ara
Danimarka ya giriliyormu hotseat başladıktan sonra unuttum :/ neyse girilmiyorsa sağlık olsun. @Duman yanlış yere bırakmışım kusura bakma.
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.