[HS] Medieval 2 - Feudal Wars Hotseat (CCM2)
İngiltere.
D99lQz.jpg
Ara
Hotseat lerde guncel modunuz ne hocam 1.05 mi
Ara
Evet 1.05 korsan olan veya 1.52 fark etmiyor ikisi de aynı
Ara
Desene 5 sürümarttirmam lazim :)
Ara
1.03 ten direk 1.05 e geçiyor 1.03 oynardık önceden ancak kuşatma savaşlarının meydan savaşlarından farksız olması bizi kingdomsa itti.
Ara
Kingdoms steam disinda bir yerden indiril miyor diye biliyorum umarim yanlis biliyorumdur
Ara
Ülke seçimim Danimarka
Ara
Bende Fransa
Ara
Sicilya !
Ara
İspanya
Ara
Boşta ülke kaldıysa beni de verin birine diğerindeki kötü tecrübelerim belki işe yarar :(
Ara
Önerim macaristana geçmen yönünde.
Ara
Olur.
Ara
Macar yada HRE olmalı bence ki bende Macar diye düşünüyorum.
Ara
@TurkJedi

İskoçya, Macaristan, Hre, Portekiz, Moors boşta. Bence de Macaristan senin için daha iyi olur. Hem kenarda, hem de Hre veya İber gibi çok fazla cephen olmaz.

Bu arada oyunda oynanabilir olan harita ilk iletiye eklenmiştir. Moda yabancı olan arkadaşlarımızın modu indirdikten sonra birkaç deneme oyunu oynamalarını tavsiye ederim. Böylece hotseat ile ilgili ilk 3 turluk planlarınız belirleyebilirsiniz. Hangi rebel şehrin kaç askerle alınacağını önceden hesaplarsanız oyun esnasında süprizlerle karşılaşmazsınız.

Ayrıca, bu modda kale surlarından sadece köylü ve köylü okçuları çıkarılabiliyor. Daha kaliteli asker üretmek için askeri binaları inşa etmek zorundasınız.
Ara
ccm mi oynuyoruz üstadım.

@Merco
Ara
yüklemesi gayet basit bir mod, klasörü direk kendisi buluyor, klasörün içinde toplu iş dosyası var masaüstüne kısayol attıgınızda direk oyuna girebilirsiiz. Upkeepler çok düşükmüş hoşuma gitti :)
Ara
Bana kalmış en son ülke seçimi portekiz mi alsam emevi mi :D
Ara
Kendi başına savaşları oto yaparak dene. hotseatte savaşlar otomatik kim nasıl nereyi alabiliyor.İber devletleri ile fazla bilgim olmadığından bu kadar.
Ara
Aynen birde emeviler ilk başta hiçbirşey üretemiyor baktım da

Bende portekiz alıyorum @Merco @etzel İstediğiniz zaman başlatabilirsiniz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.