Satranç Turnuvası: Şubat 2017
Elenme yok puan var, İsviçre sistemi.
Bilgi: https://forum.strategyturk.com/konu-stra...urnuvalari

Maç kazandığınızda 1 puan alıyorsunuz, sonraki turda size en yakın puandaki kişiyle eşleştiriliyorsunuz turnuvanın sonunda bir puan tablosu çıkıyor ortaya en çok puan alan 1.
@Kaiser-i Rum v. @PiriReis maçı son ziyaretlere bakılarak Kaiser'i Rum'a
@berkaycev ve @akgandalf karşılaşması akgandalfa verilerek bu tur bitirilsin yeni tura geçelim.
@EralpU ve @KelRahip 'in ikiside averaj takımı olduğu için herhangi bir sonuç belirlenmesine gerek yok.

Biraz ilgi lütfen dorecim. Sorumsuzluk yapan arkadaşlarda bir sonraki turnuvalara alınmasın.
Ara
3. turun sonuçları

*Oynanmadı
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Strategyturk Satranç Turnuvası
4. Tur Karşılaşmaları

@JanissaryArcher v. @'Cpt.MacMillan'

Karşılaşmada ilk sırada olan beyaz renkle oynayacaktır.
4. turun bitiş tarihi 25.02.2017, 23:25
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Ne zamana müsaitsin?
Ara
@HulkSpider03 Steamden ekle ben uygun olduğum gün sana haber veririm. Steam nickim forum ismiyle aynı ama kelimeler arasında boşluk var.
Ara
okçu kardeş müsait olduğunda mesaj at satranç atalım
Ara
https://tr.lichess.org/DJhTyHQ2

@JanissaryArcher 1-0 @Cpt.MacMillan
Ara
Okçunun oku bizi öldürdü tebrikler güzel maçtı
Ara
@Probang 1 - 0 @uçan erişte

https://tr.lichess.org/MNabWwzV
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@berkaycev'e ulaşamadım. Forumdan mesajıma henüz cevap gelmedi, en son 2 gün önce girmiş. Steam ID'si ise yanlış.
G0kMNN.png
Ara
https://tr.lichess.org/DSPAMm9m
@Kaiser-i Rum 0-1 @fodunkiran
Ara
@KelRahip @EralpU @berkaycev @PiriReis

Bu 4 arkadaş şuanlık averaj takımı durumunda. Bunlarla maçı olanlar büyük ihtimal hükmen galip sayılacak. Bunlar dışında geriye kalan arkadaşlar maçlarını bitirirse iyi olur.
Ara
4. Turun Tamamlanması İçin Hatırlatıcı
4. Turun bitiş tarihi 25.02.2017, 23:25
Aşağıdaki karşılaşmalar için son : 23 saat 14 dakika

Sinkaf-ül Tertibat
Ara
4. tur son tur olacak zaten sanırım.

Bu turnuva birçok açıdan 'tecrübe kazandığımız' bir turnuva oldu. Açıkçası turnuva İsviçre sistemi yerine eleme usülüyle olsaydı oyuncu katılımına bu kadar muhtaç kalan bir etkinlik olmazdı - tabi ki yine karşılaşmalarını aksatanlar olabilecekti ancak tabi ki sayıca bu kadar çok olmayacaktı ancak insanların elenip, 2 karşılaşma üst üste kaybedip egale olduğu bir turnuva yerine ilk maçlarını kaybetse dahi bunlardan ders alarak kendisini geliştirerek sonraki maçlarda belki daha zayıf rakiplere karşı kendisini göstererek turnuva sonucunda çıkacak olan puan sıralamasında kendisini gösterebilmesini istedik. Genel olarak ben hala İsviçre sistemini elemeli sisteme yeğ buluyorum ancak bunun için üyelerin turnuvaya hatrı sayılır bir değer vermesi ve turnuvanın, karşılaşmalarının takipçisi olması gerekiyor. Çok mu şey bekliyoruz? Açıkçası sanmıyorum ama bildiğim şey satranç turnuvası için de geçerli herhangi bir strateji oyununun multiplayerında da geçerli - olması gereken şeyin organizatörün insanların peşinden koşarak onların karşılaşmalarını hatırlatması, yaptırması değil - insanların kendi dileğiyle katıldıkları bu etkinliklerin gerekliliklerini yerine getirmesi.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ben 4. turdaki maçımdan çekiliyorum başkaların keyfine bakmam.
Ara
4. Turun Sonuçları

Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Çok güzel bir turnuva deneyimi yaşattıkları için tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum lütfen kimse üzerine alınmasın ama alması gerekenlerde alsınlar bi zahmet
Ara
Güzel bir turnuvaydı devamını bekliyorum
Ara
Strategyturk Şubat 2017 Satranç Turnuvası Skor Tablosu
M0Pzd9.png
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 7 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 20 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.