Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
(11-08-2017, 21:11)Xepluper : Selam beyler, severek takip ediyorum, bir sonraki oyuna mutlaka katılacağım fakat bir-iki sorum var.

Paletli TD ya da Paletli Topçu birliklerini nasıl yapıyorsunuz? Başka şeylerde böyle modifiye edilebiliyor mu? Edilmesini öneriyor musunuz?

Tankları araştırınca sağ tarafında 3 adet yan araştırma daha oluyor, oradan paletli topçu, TD yada paletli uçaksavar yapabilirsin.
Ara
(11-08-2017, 20:52)napolyon94 : Bu kadar mühim bir atmosfer de en azından cephe hattından bir fotoğraf olsaydı. Hiç değilse son halini görseydik. Cephe üstüne hiç bir ayrıntı yok. Sana Umutsuz führer tagı veriyorum. Sırada @Feldmarchall var, göreyim seni Feld, şu bolşevikleri ez geç! Cepheye Yüksek enerjili komutan olarak seni atadım. Hoş daha cephe hattını bilmiyoruz ya, nere de bu bolşevikler??

yarın bakıcam save i aldım bakalım hakedebilicekmiyim tag ımı :))
Ara
Feld sana muhtesem führer tagi vermek istiyorum dusmani tutabilirsin. Su cephe ne durumda zencefil neler oldu az anlat yahu
Ara
Aslında tüm tank ve motorize birliklerini Doğu Prusya`ya doğru mızrak ucu taktiği ile saldırıya başlattım. Başlangıçta pek etkili olmadı fakat ilerleyen zamanlarda oradaki Sovyet direncini kırarlarsa ve Doğu Prusyaya kadar ilerlerlerse 50 den fazla motorize ve tank dahil olmak üzere Sovyet tümenini kıstırabilir. Romanya cephesi kötü durumda ve çok boş bir cephe. 40 tane birliği o cephe için ayırdık ama işlevsiz. Evde değilim görüntü atamıyorum.
Ara
Bakalım @Feldmarschal nasıl bir taktik izleyecek çok merak ediyorum açıkçası. :D :D :D
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Zencefil cephe hakkında tek bir yorum yapmadığı için, koca 4 ay bir karanlık delik gibi. Cephe nerede, durum nasıl, ne çarpışmalar oldu bilmemek hakikaten can sıkıcı. Haydi Feld, ateşle bir hikaye de okuyalım.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-08-2017, 19:34)Faramir : Bakalım @Feldmarschal nasıl bir taktik izleyecek çok merak ediyorum açıkçası. :D :D :D

hiç bişey toparlatmıyo malesefki denedim denedim baya kötü durum ki abd fransada bir limana çıkmış 7 tümenle saldırsamda 3 ordusu gidene kadar yenileri akın akın geliyo batı böyle doğuda königsbergde ufak bikapan yapayım diyorum 600 tğmen var beyler karşımızda mükünatı yok yani teslim olmam bi ileridekine kadar taşırım ama benden sonraki kesin imzalıcak teslimi yani :D
Ara
(13-08-2017, 20:24)Feldmarschal :
(13-08-2017, 19:34)Faramir : Bakalım @Feldmarschal nasıl bir taktik izleyecek çok merak ediyorum açıkçası. :D :D :D

hiç bişey toparlatmıyo malesefki denedim denedim baya kötü durum ki abd fransada bir limana çıkmış 7 tümenle saldırsamda 3 ordusu gidene kadar yenileri akın akın geliyo batı böyle doğuda königsbergde ufak bikapan yapayım diyorum 600 tğmen var beyler karşımızda mükünatı yok yani teslim olmam bi ileridekine kadar taşırım ama benden sonraki kesin imzalıcak teslimi yani :D

:D :D :D Ne diyeyim geçmiş olsun. :)
трагедия
HERKES ŞEREFIYLE DIRENECEK! TUTACAKSINIZ O LANET HATTI!
                                     -Führer/Führerbunker-ocak 1942 -Berlin
Ara
(14-08-2017, 13:52)napolyon94 : HERKES ŞEREFIYLE DIRENECEK! TUTACAKSINIZ O LANET HATTI!

Gönül isterdi ki Führer bu emri bize 1945'te versin olmayınca olmuyor.Ama katılıyorum teslim olmak çok korkakça olur.
трагедия
(14-08-2017, 18:29)Faramir :
(14-08-2017, 13:52)napolyon94 : HERKES ŞEREFIYLE DIRENECEK! TUTACAKSINIZ O LANET HATTI!

Gönül isterdi ki Führer bu emri bize 1945'te versin olmayınca olmuyor.Ama katılıyorum teslim olmak çok korkakça olur.

evet teslimiyet hakkında laflarıda mevcut Führerin ama bidaha böyle olmayız inşallah diyorum bidahaki hanedan oyununda daha farklı olucaktır.
Ara
Beton dökmek yerine savaşılsa bu kadar kötü olmayabilirdi belki.
[+] 1 üye Âşık Pikaçu nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-08-2017, 20:44)Âşık Pikaçu : Beton dökmek yerine savaşılsa bu kadar kötü olmayabilirdi belki.

Aşıksın galiba savaşıldığı için kaybettik zaten...
Ara
(14-08-2017, 20:44)Âşık Pikaçu : Beton dökmek yerine savaşılsa bu kadar kötü olmayabilirdi belki.

Sen Adamsin, seni gibi nice realite sahipleri yigitler lazim. Yarin gel silahlanma bakanliginda staja basla :heart:
Ara
(14-08-2017, 20:44)Âşık Pikaçu : Beton dökmek yerine savaşılsa bu kadar kötü olmayabilirdi belki.

Hazırlıksız savaşa girdik o hat devam etseydi Sovyet ordusu paket olacaktı belkide kesinliği olmamakla birlikte.Ama gücümüzün son sınırı da buydu demek ki...

(14-08-2017, 19:53)Feldmarschal :
(14-08-2017, 18:29)Faramir :

evet teslimiyet hakkında laflarıda mevcut Führerin ama bidaha böyle olmayız inşallah diyorum bidahaki hanedan oyununda daha farklı olucaktır.

Katılıyorum bir daha ki oyun çok ama çok daha farklı olacaktır.Herkes belirli bir tecrübe kazandı burada iyi yada kötü.
трагедия

Vicdansız Führer. Almanya şehit haberlerine doydu. Hep o Danzig hırsın sebep oldu bunlara. Savaş kaybedildi. Daha fazla insan katletme vicdansız. Avusturya nazisi.
Ara
2-3 saat evvel zencefil'in bıraktığı save i test ettim. Baltık bölgesinden fena geri çekilse de diğer yerler kötü değil. Ama Kuzeyden Berlin'e kadar dayanmışlar. Ordunun durumu iyi, kendi oyunumda 7-8 ayda Smolensk'e kadar ilerleyebildim.

Ordumuz güçsüz değil, hele ki hava gücümüz harika. Zaten bu Luftwaffe ile teslim olmak asıl utançtır. Binlerce CAS uçağımız var, kullanın bitsin işi. Örneğin zencefilden devraldığım nokta da 3300 uçak tek bir hava alanında ve oyun hızı 5'teydi. Böyle kritik bir anda 5 hızında oynamakta nedir anlamadım ama artık hayırlısı..
Ara
(15-08-2017, 01:07)napolyon94 : 2-3 saat evvel zencefil'in bıraktığı save i test ettim. Baltık bölgesinden fena geri çekilse de diğer yerler kötü değil. Ama Kuzeyden Berlin'e kadar dayanmışlar. Ordunun durumu iyi, kendi oyunumda 7-8 ayda Smolensk'e kadar ilerleyebildim.

Ordumuz güçsüz değil, hele ki hava gücümüz harika. Zaten bu Luftwaffe ile teslim olmak asıl utançtır. Binlerce CAS uçağımız var, kullanın bitsin işi. Örneğin zencefilden devraldığım nokta da 3300 uçak tek bir hava alanında ve oyun hızı 5'teydi. Böyle kritik bir anda 5 hızında oynamakta nedir anlamadım ama artık hayırlısı..

Kanka düzeltip bize versene o zaman 73 k silah açığı var bi toparlayamadım onu :D neyse şaka bi yana atayım ben save mi de bekletmeyim daha fazla milleti
Ara
Şöyle güzel savaş resimleri varsa atın da gözümüz şenlensin. Ne bu böyle hep kendinize oynuyonuz :D Bizim hotseatlerdeki gibi resim paylaşsanıza :D
Ara
@Feldmarchall
Knk artik bencede at save dosyasini ve hikayeyi :)

@Merco
Su an harp bayagi kotu gidiyor, millet bence o yuzden resim atmiyor :))
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.