Anket Başlığı: Ne zaman yapalım ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Bayramın bitmesini beklemeyelim.

6 35.29%
Bayramdan sonra başlayalım.

11 64.71%
Katılımcı sayısı: 17 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[Forum Oyunu] Bütün Savaşları Bitirecek Savaş - Ocak 1913
@Sübaşı ya teşekkür ediyorum :) Şansölye olarak Güçlü Almanyamızı en güzel şekilde yönetilmesi için elimden geleni yapıcak ve oy verenlerinde yüzünü kara çıkarmıcam Almanyayı yok sayan sistemle yüzleşip eşit Alman sistemini Dünyaya yayıcaz
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kral Gustav kimsenin emri altına girmez
giphy.gif
Ara
Oyum @Feldmarschal kardeş Alman birlikleri merkez gücü yönetmeli ve yönlendirmeli.Bu görevde bunaklara yer yoktur.
[+] 1 üye kilical12333 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@kilical12333 Teşekkür ederim :) Her zaman Almanya Merkez ve lider olmuştur yine Lider olucaktır Kral Gustav sende Liderlik deme yahu zaten Kralsın varmı ötesi :D
Ara
İlk başta lider olarak oyumu benden daha istekli olan Rasputin'e vermeyi düşündüm ancak ülkesinin konumu işgale daha açık olduğu için bu konum için en iyi adayın kendim olduğunu düşünüyorum. İtilaf devletleri içerisinde bölgeye en yakın olan ve güvenliği en yüksek olan İngiltere bu ünvana daha çok yakışır.
Ara
@PashaZade ben oy kullanmasam olur mu ? yada @Feldmarschal'a verdim sayalım :D
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
En çok oyu kim aldıysa ona veriyorum
giphy.gif
Ara
(03-09-2017, 19:13)TR Ace : @PashaZade ben oy kullanmasam olur mu ? yada @Feldmarschal'a verdim sayalım :D
Sen kısaca aslında ben olmak istiyorum ama kendime oy vermiş olmak istemiyorum desene :D
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-09-2017, 22:10)Sübaşı :
(03-09-2017, 19:13)TR Ace : @PashaZade ben oy kullanmasam olur mu ? yada @Feldmarschal'a verdim sayalım :D
Sen kısaca aslında ben olmak istiyorum ama kendime oy vermiş olmak istemiyorum desene :D

Yok la isteyen olsun zaten dinlememek serbestmiş ben Almanya yada İtalya hangi cephedeysem oradaki sonucuma bakarım sadece
Ara
(03-09-2017, 22:10)Sübaşı :

:D @Sübaşı yok be dememiştir öyle ama güzel yakalamışsın :D bence Fransada kazanmayı hakediyor bizimle yürüyen pişman olmaz :D
Ara
Aslında Oyumu Birleşik Devletlerden yana kulanmak isterdim fakat İngilizlerin durumu bizlere göre daha iyi.Sonuçta Avrupadan olan bir devletin daha iyi iş yapabileceğini düşünüyorum.Oyum @Aeschyli  yedir.Tanrı Hepimizi Korusun.
Bir Japon Atasözü der ki:
Davranışlarınızı yönetin yoksa onlar sizi yönetir.
Ara
Ben Fransa cumhurbaşkanı olarak kendi başbakanım @TR Ace yi aday gösteriyorum. Ana çatışmalar Batı Fransa ve Benelüx'te döneceği için bölgeye yakın birisi ve daha tecrübeli olduğundan dolayı oyum @TR Ace ye
Ara
Bende @Bayoj'a veriyorum o zaman. Boş oy atmak olmaz artık.
Ara
Erdek'de tatilde oldugumdan bir seyler yazamamistim ama kendi aranizda halletmissiniz :)

Gerci hala Erdek'deyim, bir bakalim bugun olmazsa yarin kesin tur gelicek.
[+] 2 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bekliyoruz o zaman bu akşama yarın 7 buçuk gibi anca evde olurum 10-7 arası vardiya işte...
Ara
Ben de oyumu @Aeschyli 'den yana kullanıyorum.
Ara
Oylama Sonuçlanmıştır :

@'ilber Ortaylı' X
@TR Ace X
@Bayoj X
@Aeschyli XXX = Kazandı. İtilafların Üst-Generali

@Onur34 X
@Feldmarschal XXX = Kazandı. İttifakların Üst-Generali
Ara
Şansölyem @Feldmarschal'ı buradan tebrik ediyorum.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok teşekkür ederim beyler Şansölye olarak hemde Feldmareşal (Üst-General) olarak işimizi en iyi şekilde yapıcaz
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@PashaZade bekliyoruz yeni turu...
[+] 3 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.