Hanedan Oyunu: III.Reich - 30 Mayıs 1945 // Oyun Tamamlandı (Balkon Konuşması)
@kenanhan hadi lo hadi
Ara
@napolyon94 başka biri oynasın kaç gün geçti bugün tam bir hafta olmuş hatta yarın 8.Gün olacak nitekim diğer iki oyunda öyle.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
ben oynayım dicemde geçen tur ben oynadım :D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Faramir yahu İstanbulu geri aldık Yunanı bitirdik memleketi kurtardık adımız Miras Yedi kaldı @napolyon94 gelde konuya el at artık :D
Ara
Her yorumunuzda @kenanhan ı etiketleyinde dürtüp dürtüp durun kendisini.
Ara
Ben buraya hiç bakmıyordum. Zaten bir süre önce müsait değildim ve bunu bildirmiştim. Başka bir arkadaş oynacatı. Fakat o da bölümü göndermemiş. Ben biraz sonra gönderiyorum.

Alıntı:
Alıntı:http://www.dosya.tc/server10/vo313s/Yeni...i.zip.html
[+] 1 üye kenanhan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzel bölüm ama 1 ay eksik oynamışsın gibi geldi.
Ara
Bu hafta forumla pek ilgilenemedim. Tüm hanedan oyunlarina bir ceki duzen vermek şart :)
Ara
@TR Ace Sıra sende. :D
трагедия
TR Ace'da da DLC ler yokmuş, malum yöntemle oynarken oyunu bozmuş. Bu yüzden sıra @Faramir de. Hızlı oynayalım , Sovyet ve İngiltere düşünce oyunu bitireceğiz.

@kenanhan sana da Step Sever Führer tagı veriyorum. Rus seferinde ki devamlılıktan dolayı.
Ara
Bana biraz zaman ver @napolyon94 açıkçası ordu berbat durumda nedeni ise tek bir mareşal elinde tutuyor koskoca orduyu ve ordu ha bire oraya buraya kayıyor savunma mevzileri aşınıyor bu sebeple'de iki ileri bir geri bu orduyu neden ayırıp cephe cephe dağıtmadıysa neyse ayırıyorum bu seferde Sovyetler açıklıktan yararlanıp hatları aşıyor geriye itiliyoruz doğuda ise Sivastopol'den Sovyet ordusu arkamıza düşmüş bilemedim biraz zaman lazım bana.
трагедия
(16-09-2017, 00:27)Faramir : Bana biraz zaman ver @napolyon94 açıkçası ordu berbat durumda nedeni ise tek bir mareşal elinde tutuyor koskoca orduyu ve ordu ha bire oraya buraya kayıyor savunma mevzileri aşınıyor bu sebeple'de iki ileri bir geri bu orduyu neden ayırıp cephe cephe dağıtmadıysa neyse ayırıyorum bu seferde Sovyetler açıklıktan yararlanıp hatları aşıyor geriye itiliyoruz doğuda ise Sivastopol'den Sovyet ordusu arkamıza düşmüş bilemedim biraz zaman lazım bana.

Koca Cepheyi 3 ordu grubu, 9 orduya bölmüştük, demek ki arada ki bir führer cinnete gelip organizasyonu dağıtmış.
Ara
(16-09-2017, 02:00)napolyon94 :
(16-09-2017, 00:27)Faramir : Bana biraz zaman ver @napolyon94 açıkçası ordu berbat durumda nedeni ise tek bir mareşal elinde tutuyor koskoca orduyu ve ordu ha bire oraya buraya kayıyor savunma mevzileri aşınıyor bu sebeple'de iki ileri bir geri bu orduyu neden ayırıp cephe cephe dağıtmadıysa neyse ayırıyorum bu seferde Sovyetler açıklıktan yararlanıp hatları aşıyor geriye itiliyoruz doğuda ise Sivastopol'den Sovyet ordusu arkamıza düşmüş bilemedim biraz zaman lazım bana.

Koca Cepheyi 3 ordu grubu, 9 orduya bölmüştük, demek ki arada ki bir führer cinnete gelip organizasyonu dağıtmış.

Sorma çıldırıyorum şuan bak Organizasyon berbat onu geçtim Çek askerlerini filanda alıp ordu grubuna eklemişiz bunların hepsi çöp tek yapması gereken liman filan savunmak olan grup bu tarz askerler ki zaten bu sebeple'de bu askerlerin olduğu yerdeki cepheler yarılıyor Sivastopol tarafı boş bırakılmış bir kısım Sovyet askerleri arkamıza düştü bu sebeple'de zaten bunun yanı sıra Marsilya civarında askerlerimiz vardı bizim liman koruyan bunlar bölgeden çekilmiş Amerika çıkarma yaptı kısa bu oyunda Sil baştan Komuta Zincirini baştan oluşturup Cepheyi biraz geriye Çekmekten Başka şansım yok Tek bir adama 187 kişi vermişiz ve ilerlemeyi geçtim cephe habire geri itiliyor ne altyapı kaldırıyor o kadar askeri nede askerler savaşıyor habire oradan oraya geçiyorlar sinirlerim bozuldu o güzelim komuta kademimiz ne hale gelmiş bunu da geçtim koskoca Almanya'nın Berlin ve Polonya civarında bir askeri grubu bile yok adamlar şuan çıkarma yapsa ciddi ciddi Berlin'e kadar alırlar bu hata nasıl yapıldı aklım ermiyor.Hava ve Deniz kuvvetlerine girmek dahi istemiyorum.Kısaca Geri çekilip Orduyu toparlayacağım herhalde bu bölüm aksi takdir de eski sınırlara geri döneriz Sovyetlerle adamların daha 5 milyona yakın nüfusu var.
трагедия
Oyuncu farki burada cikiyor. Yapacak bir sey yok.
Ara
@Faramir toplasın, @napolyon94 bastırsın.
[+] 3 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Elimden geleni yapacağım bu hanedan oyunu beni kanser etti.
трагедия
yahu benim düzenlediğim orduyla alakası yok kenanhan yine elinden gelenin en iyisini yapıp zaten eksik oynadığı turda saatlerce orduları ayarlamakla geçirdiğim cephe hattını hallaç pamuğuna çevirmiş ne diyim benden bi imperium çalışır artık oyun sabote ettiği için hiç uğraşma @Faramir benim save oyna Allah aşkına bu kadar saçma sapan oynanan bi save kimse dokunmasın ben alıp "bir savaşta neler yapılmaz yada herşey iyi giderken nasıl oyun satılır" adlı müzeye koyucam

(16-09-2017, 13:57)napolyon94 : Oyuncu farki burada cikiyor. Yapacak bir sey yok.

farklı bişey yok ortak böyle bişey yapılmaz yahu o kadar üstünüz savunma aşamıyoruz kim bilir o saldırılarda kaç k kaybettik bence steame mesaj atıp kenanhanın kütüphanesindeki HoI4 ü silmesini isteyelim karşılığında para vericem steame
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(16-09-2017, 17:18)Feldmarschal : yahu benim düzenlediğim orduyla alakası yok kenanhan yine elinden gelenin en iyisini yapıp zaten eksik oynadığı turda saatlerce orduları ayarlamakla geçirdiğim cephe hattını hallaç pamuğuna çevirmiş ne diyim benden bi imperium çalışır artık oyun sabote ettiği için hiç uğraşma @Faramir benim save oyna Allah aşkına bu kadar saçma sapan oynanan bi save kimse dokunmasın ben alıp "bir savaşta neler yapılmaz yada herşey iyi giderken nasıl oyun satılır"  adlı müzeye koyucam

(16-09-2017, 13:57)napolyon94 : Oyuncu farki burada cikiyor. Yapacak bir sey yok.

farklı bişey yok ortak böyle bişey yapılmaz yahu o kadar üstünüz savunma aşamıyoruz kim bilir o saldırılarda kaç k kaybettik bence steame mesaj atıp kenanhanın kütüphanesindeki HoI4 ü silmesini isteyelim karşılığında para vericem steame

of of of feld sen ne yaptın  :sweatsmile: profesoynel bir oyun orataya koymuyoruz ki, herkes kendi turunda serbest diyoruz. Ayrıca böyle olunca oyuna challenge oluyor  :sweatsmile: Faramir eminim ki 15 günde orduyu hizaya sokar, 30 günde hazırlanır, kalan 2.5 ayda da süratli taarruz edebilir. :sweatsmile:
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@napolyon94 valla yazık ama ya o kadar uğraş uğraş adam bilerek böyle yapıyo bence paradoxada mesaj atalım kenanhanın bilgisayarına virüs falan soksunlar adam açamasın hoi4 ü ben konunun moderatörü olsam silerim adamın iletisini saveni onun yerine ai ye bırakıp izlerdim onun saveni koyardım daha iyi olur yani nasıl oynanmaz videosu çekip youtubeda koyabilir yada
Merhaba Arkadaşlar bugün hoi4 katletme chalenge yapıcaz evet save alıyoruz tüm ordular bir komutan ve savaş planı çiziyoruz işte bu kadar like atın yorum atın unutmayın abone olun çok like gelirse bidahakine ordu disband etmeyi göstercem böylece yine yenilcez :D
[+] 2 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@napolyon94 o save'i indirip bir bak @Feldmarschal müsaitsen sende bak rezaleti görürsünüz zaten ikmalsiz bir orduyla Sovyet cephesi tutuyoruz.Bir tane Tank olmadığı gibi Motorize birliklerle piyadeler'de beraber savaşıyor.Napolyon bunun adı özen göstermemektir bende istesem şuan orduyu mahvedebilirim kim bir şey diyebilir ayrıca ne zaman tur kenanhan'a gelse tıkanıyor farkındaysanız bunu şikayet olarak söylemiyorum ama bir kural varsa bu uygulanmalı çoktan 3 kere turunu geç oynadı bile hatta başta oynamamıştı.Neyse ya şikayetin anlamı yok gidip nasıl toparlarım ona kafa yoracağım geri çekilmek mi bu şekilde taaruz mu gerçi altyapı taşamıyor orduyu o yüzden 160'ı 120'ye düşürmek mantıklı olur.
трагедия

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.