Kulüp: Strategyturk Masa Oyunları Kulübü
Dün Pummel Party yerine Gartic Phone oynadık. Oldukça eğlenceliydi, ara sıra oynamaya devam ederiz. Dünkü oyundan bazı roundlar.

[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Animasyona katılamamıştım, o da çok eğlenceliymiş.

Dün uzun zamandır gülmediğim kadar güldüm, iyi eğlendik. Katılımcı herkese teşekkür ediyorum.
Ara
Bugünkü etkinliğimiz saat 21'de olacak.
Ara
Bugün @Athule ile satranç oynadık.

Ara
Bugünkü etkinliğimiz 20.00'de Tabletop Simulator üzerinden olacak. Codenames, UNO gibi oyunlar oynayabiliriz.

Ara
Bugün saat 20.00'de Tabletop Simulator üzerinden Catan oynayacağız.

Ara
Oda kuruldu.

Oda adı: Strategyturk Masa Oyunu
Şifre: st
Ara
Güzel oyundu. Aslında iyi kaynak kazanıyordum ama hep aynı kaynaklardan geliyordu galibiyet yarışına ortak olamadım o yüzden. İsocuk kazandı.

20230413223856_1.jpg
Ara
Bugün saat 20.00'de Tabletop Simulator oynayacağız. Catan veya UNO, Codemasters karışımı olabilir.

Ara
Oda kuruldu.

Ara
Çözdüğümüz Blackpink Puzzle'ı:

image.png
WhaW8Am.gif
Ara
Puzzle'dan sonra iki oyun Catan oynadık. İlk oyunu fark ile @Aytaç kazandıktan sonra ikinci oyunda Ben, @Aytaç ve @Ragnvaldr arasında kıran kırana bir mücadele sonunda galip geldim. Oldukça eğlenceli oyunlardı, haftaya görüşmek üzere.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Galibiyete 1 grain uzak olmama rağmen kıran kırana mücadelede adım geçmemiş, yakışmadı. Neyse, elbet bir gün birileri de benim nasıl kazanacağımı merak edip gülünç takaslara girer.
Ara
Gülünç takaslar kazanmamda bir etken olmadı, hatta o takaslar yüzünden normalde kazanabileceğim yöntemin de önüne geçmiştim, sonradan fark edip düzelttim.
WhaW8Am.gif
Ara
Oda kuruldu.

Ara
Geçen Haftalarda Oynadığımız Oyunlar

6 Nisan: UNO & Catan

13 Nisan: Puzzle & Catan

20 Nisan: Puzzle & Catan

27 Nisan: Puzzle & Chungus Odyssey & Reverse Jenga & Joking Hazard & Kızma Birader
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
27 Nisan dolu dolu geçti ama kızma birader oynamakla hata yapmış olabiliriz.
Ara
Bugün saat 20.00'de Tabletop Simulator üzerinden Bargain Quest oynayacağız.

Ara
Oda kuruldu.

Ara
Bugün yaptığımız Kyoto Animation Yapbozu:

image.png
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.