Önemli: EU4 - İlginç Görüntüler
ALM+Burgonya+ben Roma'ya girdik.Leinster'ın altındaki bölgede Galler ülkesi kuruldu.Danimarka 1-2 toprak kaybetti.
Çıkan isyanlardan Suriye-ırak-Mısır-Tunus-Ermenistan ve 5-6 tane daha küçük ülke kuruldu.
Roma'da savaş yorgunluğunun dinsel farklılıklar ile birleşmesi sonucunda bu kadar isyan çıkacağını beklemiyordum.

0BD691842776B76A0C22C7309517228D2D277286
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Hosokawayla hızlıca Japonyayı birleştireyim dedim, overlordum bana savaş açtı :/

lObVPE.png
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Böyle şeyleri yapay zeka sırf oyuncuyu zorlamak adına mı yapıyor sizce? Ne alaka Osmanlının Kastilyayı korumaya alması Allah aşkına. Hedeflerimden birisi olduğu için bunu oyunun kasıtlı yaptığını düşünüyorum.

A1DzWv.jpg

Şimdi de benimle 20 favorluk ittifakı bozup gidip İngiltereyle ittifak oldu. Benim ordu sayım İngilterenin iki katı ve düşman olmamız için hiçbir gerekçe yok. Oyun kendini aşıyor.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
(23-02-2018, 22:24)Zebercet : Böyle şeyleri yapay zeka sırf oyuncuyu zorlamak adına mı yapıyor sizce? Ne alaka Osmanlının Kastilyayı korumaya alması Allah aşkına. Hedeflerimden birisi olduğu için bunu oyunun kasıtlı yaptığını düşünüyorum.

Şimdi de benimle 20 favorluk ittifakı bozup gidip İngiltereyle ittifak oldu. Benim ordu sayım İngilterenin iki katı ve düşman olmamız için hiçbir gerekçe yok. Oyun kendini aşıyor.

Oyunda bi çok saçmalık var zaten. Fazla takılmamak gerek. İlerde bi buton eklerler, garantiyi bozdururlar merak etme.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(24-02-2018, 06:52)altnkurt :
(23-02-2018, 22:24)Zebercet : Böyle şeyleri yapay zeka sırf oyuncuyu zorlamak adına mı yapıyor sizce? Ne alaka Osmanlının Kastilyayı korumaya alması Allah aşkına. Hedeflerimden birisi olduğu için bunu oyunun kasıtlı yaptığını düşünüyorum.

Oyunda bi çok saçmalık var zaten. Fazla takılmamak gerek. İlerde bi buton eklerler, garantiyi bozdururlar merak etme.

:joy:
Ara
(24-02-2018, 13:32)Zebercet :  :joy:

Bir Paradox atasözü der ki
"Sen kötü oynamıyorsundur, henüz ihtiyacın olan dlc çıkmamıştır o kadar."
Sic Parvis Magna
[+] 4 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şaka maka harita da bayağı renkli :)

Fransa'ya annex atıp hızını alamayan ve İngiltere'nin ana karadaki topraklarına saldıran Avusturya mı,
yoksa Kingdom of God yapıp Batı Akdeniz'de Major güçlerden birisi haline gelen Papalık mı,
bunları geçtim Batı Afrika'yı tek bir bayrak altında birleştiren Tunus mu? :D

Daha açık görüntüler var mıdır? @Zebercet
Ara
(25-02-2018, 08:45)PashaZade : Şaka maka harita da bayağı renkli :)

Fransa'ya annex atıp hızını alamayan ve İngiltere'nin ana karadaki topraklarına saldıran Avusturya mı,
yoksa Kingdom of God yapıp Batı Akdeniz'de Major güçlerden birisi haline gelen Papalık mı,
bunları geçtim Batı Afrika'yı tek bir bayrak altında birleştiren Tunus mu? :D

Daha açık görüntüler var mıdır? @Zebercet

Yok valla Sunset Invasion başarımını aldım 1821e kadar bekledim harita açılmadı. :anguished:
Ara
76dRAr.jpg
Ara
KRİ bizi kıskanıyor.

38cJ45.jpg
Ara
Bu nedir yahu :D Exploit felan mı ? Hile de değil ironman açık gözüküyor. Vallaha ilginç doğrusu.
Ara
Kabul etme şansı -158 iken kabul ettirebildiğim bir barış antlaşması, nefis.

jybzYr.jpg
Ara
'Guria Fethi Kastilyalı'.Türkçe yama :/
Ara
VMQ0Qb.png
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
6JWVQv.jpg
Aragon gazını alamamış Portekiz´e de savaş açmış.  :grinn:
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Nerde o eski osmanlı :( Savaşa hiç karışmadım her şey osmanlı'nın arnavutluga savaş açmasıyla oldu.İskender bey affetmedi bu sefer
vjBWqv.jpg
(İzmir'i alan rodos şövalyeleri)
Ara
2co3ndk.png
2b48e1.png
[+] 4 üye Dionysos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1B030F34DEADC2F9223EC8B52336AD4B4985E6B4
Ara
10 numara ısveç bayrağı calismasi tebrikler
Odin ve thor bunu walhalla meyhanesinde icerlerkene begendi :-)
Ara
Odin ve Thor olsa olsa Valhalla meyhanesinde bizimkiler bizi arayıp sormuyor unutmuşlar diye ağlıyordur.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.