Önemli: EU4 - İlginç Görüntüler
(09-09-2016, 23:47)Blackwhist : Bengal'de darbe yaptılar :Oohnoblue

LQnmvG.jpg
İlginç değil ama sana karşı atayım dedim
p8RNv0.png
Vay be. Darbe oluyor la :D
Ara
Parallel Authority diye bir event vardı onuda unutmamak gerek. 

[+] 1 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
FC3C6B6169BF3FBBCB4B1B934BED2C395CFA4CF3

90B0FCC85DC4C5588F1D755654A84E1B131FA361
[+] 1 üye Xepluper nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
darbe yaptık
40G3ZQ.jpg

tankın önüne yatanlar ezdik geçtik  :P
kEXajA.jpg

tarihteki ilk Yahudi devletinin kuruluşu
7AypoW.jpg
[+] 2 üye Muhafız nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3AE985.png

Rusya'nın belini bükmeyi geç bildiğin kırmışlar 

@Duman bunu beğenmedi
[+] 1 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
oEOAyR.jpg

Plazada gördüm çok hoşuma gitti paylaşayım dedim. :D
[+] 4 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
aynen öyle. sinir harbi yaşıyorsun .. kale %84 e ulaşmış hala direniyor anasını satim. çok kez başıma gelmiştir. demekki yalnız değiliz :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Buyrun oyun içinden görsel, bende 10 birim topçu ve 15 birim piyade olmasına, kalenin seviyesinin 1 olmasına, komutanımın güçlü olmasına rağmen...

0211A8C43D1BF6537A6C7ABF46FE8E78905D008C
Ara
2jJOWN.jpg
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel

Görsel

Merakla bekliyorum avrupanın açılmasını ...
[+] 7 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
69082512.jpg
G0kMNN.png
[+] 4 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
OEv1B0.jpg

İlginçmidir bilmiyorum ama ilk defa katolikliğin bu kadar pasif kaldığı bir oyunum oldu atayım dedim.
Ara
İsveç katolik :D
G0kMNN.png
Ara
bizim şansımıza da 2 si ingilterede 2 si baltıkta çıkar. geriye kalan 2 yi de avrupanın böğründeki yobazlar kısa sürede silip engellerler. sonra isveç protestan ligini tabii kazanamaz. şaka bir yana bir benzerini fransa ile yaşadım. ısrarla geçmedim protestanlığa veya reformculuğa. düşünün eventle gelen %25 rel unity olmasına rağmen rel unity 40 lara kadar düşmüş , alman devletçiklerinde katolik kalmamıştı.

edit hatta ss almışım buyrun :)

1Np2Mb.jpg

ilginç bir anektod daha . bu oyunu bitirmedim ama bu oyunda ligi katolikler kazandı ve imparatorluk katoliklerin elinde ::Daldır babam saldır :)
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Ve yukarı ki attığım resimdeki oyunda dünyadaki en iyi teknolojiye sahip ülkenin ming olması :) Bot ming çılgın atıyor şuanda o oyunda
Ara
%60 engel yediği halde daha ileri olması,yanındaki ülkelerin hepsinin kek olup fazla adm-dip-mil puanı istememesinden sanırım.
Ara
O benim mallığımdan oldu ya. :D Doğuya çok hızlı rush attım ama özürlü padişahlardan dolayı adm sıkıntısı çekip duraksayınca oraları almak yerine oralara westernize dağıttım. Ama cidden çok şanssız oyundu. Vassal annexleyeceğim zaman 4-0-6 geliyor. Zar zor annexliyorum bir sonraki padişah 1-6-3 geliyor. Acayip cenabet bir oyundu.
Ara
Görsel

Kolonici Osmanlı Steamfacepalm
Ara
Trabzon yerine Caffa'da bağımsızlık ilan eden Trabzon :D
J3zbvB.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.