Dizi Sohbet
elbette
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
CBC Star Trek Discovery'i ve diğer star trek showlarını yapan Alex Kurtzman'ın kontratını bi beş sene daha uzatmış. 2026'ya kadar bu tip dizileri çıkartmaya devam edecekler.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
[+] 1 üye Takeda Akane nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Görsel

https://news.ubisoft.com/en-us/article/7...g-to-binge

Ubisoft, Driver serisinin dizisini yapacakmış. Binge adlı yeni streaming platformunda yayınlanacağı söyleniyor.
tTRiYax.png
Ara
(14-09-2021, 23:16)Takeda Akane :

bu müzik  tek kelimeyle EFSANE.
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İlk bölüm olmasına veriyorum ama deniz savaşlarının acilen artırılması lazım. Dizi Midilli Kalimnos ve İskenderiye üçgeninde geçiyor.

Bu arada ilk bölümden favori karakterim Poseidon namlı Antuan oldu.

barbaroslarin-antuani-ihtilal-konutun-ki...CkdOrL.jpg
Ara
Nihayet Teşkilat başladı özlemişimya umarım Mete baikan bir an önce döner Memati (Gürkan Uygun) diziye katılması harika oldu 2.sezon ilk bölüm harika ilerliyor bomba gibi bir sezon olcak.
Ara
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Son sahnesi acayip güzel
Ara
Ara
Ara

acayip ilginç bi bölüm olacak yarına az kaldı
Ara
Hiç izlemedim pek ilgimi çekmedi nasıl önerirmisin? Ne kadar kvp'de oynamış oyuncu varsa toplamışlar. Memati'nin rolu ne?
Ara
Ara
Ara
Bugün üç kuruş başlıyor.
Ara
netflixte shooter dizisini izledim güzel diziydi 3 günde bitirdim.

Ara
'Zaman Çarkı' dizisini birlikte izlemeyi düşünüyoruz katılmak isteyen varsa yazsın prime yoksa herkeste dc üzerinden veya ekran paylaşarak olabilir
@yafeshan
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.