CoH2 - Multiplayer Sohbet
Keske biraz daha onceden soylense idi , 1 saat onceden haber verince katilamayacagim,uzgunum.
Ara
Buradayım gelebilirim.
Ara
Guzel oyundu,yenen arkadaslari tebrik ederim.

8AA23359766C1DFFC5D547D8C0943F959D404EE4
[+] 3 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu akşam oynamak isteyen olursa beklerim.
Sic Parvis Magna
Ara
Arkadaşlar coh mu oynuyorsunuz
Ara
(08-03-2018, 20:33)Kaiser-i Rum : Arkadaşlar coh mu oynuyorsunuz

Coh oynuyoruz sen de gel.

@Faramir @Kvothebard gelirseniz önümüzdeki saatlerde oyunda olabiliriz.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Teşekkürler bugün için gelemem gibi ama yarın gelebilirim herhalde.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Merhabalar arkadaşlar Coh2 yi 2017 sonundan bu yana oynuyorum 1v1 de iddialıyım diyebilirim(Sovyet ost ve okwde çok oynadığım zamanlarda sıralamada 250 civarına kadar inebilmiştim) 1 arkadaşım var beraber oynadığım oynayan devam eden varsa beraber girebiliriz.
Ara
Akşamları arkadaşlarla 3v3 4v4 atıyoruz takımda eksik olursa çağırabilirim steamden eklersen. Kullanıcı adı ile steam aynı.
q59zb6s.jpg
Ara
Şuan Coh2 Kütüphanemde eğer bir multi etkinliği olursa katılabilirim. Aralık ayındayız yeni bi etkinlik ne zaman çıkar?
Ara
(09-12-2018, 21:47)Alduin : Şuan Coh2 Kütüphanemde eğer bir multi etkinliği olursa katılabilirim. Aralık ayındayız yeni bi etkinlik ne zaman çıkar?

Oyun tecrüben varmı ? Yoksa yenimisin ?
q59zb6s.jpg
Ara
(10-12-2018, 19:41)irfandurmus :
(09-12-2018, 21:47)Alduin : Şuan Coh2 Kütüphanemde eğer bir multi etkinliği olursa katılabilirim. Aralık ayındayız yeni bi etkinlik ne zaman çıkar?

Oyun tecrüben varmı ? Yoksa yenimisin ?

Yeni sayılırım, daha önceden oynamıştım baya bi aslında ama yinede yeni sayılırım.
Ara
500 saatin falan olsaydı bizim ekibe akşamları alırdım seni 3v3 yada 4v4 atıyoruz akşamları.
q59zb6s.jpg
Ara
Coh atacaklar yazabilir yeniyim öğretin bir zahmet şu oyunu :D
Ara
https://forum.strategyturk.com/konu-mp-p...formatinda

Haydi Beyler, Listeyi dolduralım !
Ara
(14-12-2018, 16:06)gLo1NN : Coh atacaklar yazabilir yeniyim öğretin bir zahmet şu oyunu :D
S.T.A.L.K.E.R
Ekle beni
Hergün akşamları coh2 multileri atıyoruz o multilerden birisine seni davet ederim haritayı biraz daha sakin seçerim, köprülü, nehirli sana rahat rahat önemli detayları öğretirim.
İlk başlar bende baya tecrübesizdim. Geniş haritalarda genellikle yenilirdim. Sonra zamanla öğrenip alışıyorsun ama ben sana yardım ederek bu alışma sürecini hızlandırırım. hemde beraber oynarız.
Ara
(22-01-2019, 23:20)Alduin :
(14-12-2018, 16:06)gLo1NN : Coh atacaklar  yazabilir yeniyim öğretin bir zahmet şu oyunu :D
S.T.A.L.K.E.R
Ekle beni
Hergün akşamları coh2 multileri atıyoruz  o multilerden birisine seni davet ederim haritayı biraz daha sakin seçerim, köprülü, nehirli sana rahat rahat önemli detayları öğretirim.
İlk başlar bende baya tecrübesizdim. Geniş haritalarda genellikle yenilirdim. Sonra zamanla öğrenip alışıyorsun ama ben sana yardım ederek bu alışma sürecini hızlandırırım. hemde beraber oynarız.

olur tabiki steam nick nedir ?
Ara
(24-01-2019, 18:08)gLo1NN :
(22-01-2019, 23:20)Alduin :
(14-12-2018, 16:06)gLo1NN : Coh atacaklar  yazabilir yeniyim öğretin bir zahmet şu oyunu :D
S.T.A.L.K.E.R
Ekle beni
Hergün akşamları coh2 multileri atıyoruz  o multilerden birisine seni davet ederim haritayı biraz daha sakin seçerim, köprülü, nehirli sana rahat rahat önemli detayları öğretirim.

olur tabiki steam nick nedir ?
S.T.A.L.K.E.R Steam nickim bu.
Bulamazsan diye id vereyim: https://steamcommunity.com/id/34545521/
Ara
ekledim
Ara
1v1 oynayacak arkadaş arıyorum, coh2 ye çok ara verdim, hamım ve kötü oynuyorum ama oynadıkça açılırım.

Steam ID; 76561198028932492
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.