EU4 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
yok    

.

.
Ara
4qprkA.jpg
Bu ne arkadaşlar yeni mi çıktı niye alamıyorum? Sırf burası için savaş açmıştım Portekizi yeni dünyadan uzak tutucaktım (U)
Ara
Core edemediğin için isteyemiyorsun toprağı, koloni range'ını arttıran danışman alman fayda sağlayabilir eğer fark küçükse. The Cossacks ile gelen bir şey değil, ondan önce gelmişti.
Hayallerim suya düştü (U)
Ara
Biz vassal feed takimi icin kotu oldu o ama ote yandan yeni grant province butonu hayati kolaylastiriyor
Ara
Estates rehberi yapılacak mı ? Bu terriotary yüzünden loyalt düşüyor. Aynı zamanda şehirlere estates vermek yararlı mı ?
Ara
http://forum.strategyturk.com/showthread.php?tid=983

Buradan EU4 için rehber talep edilebilir.
(07-12-2015, 19:21)Elensar : Aynı zamanda şehirlere estates vermek yararlı mı ?

Ben de karar veremedim ama yararlı gibi. Eğer loyalty 60'ın üstünde olursa.
G0kMNN.png
Ara
hayır
Ara
Horde'ler için çok yararlı olduğu kesin.
Ara
Clergy %60 altına nasıl çekicez. Seçeneklerde influenceyi indirmek için hiçbir tuş yok.
Ara
(09-12-2015, 13:11)Elensar : Clergy %60 altına nasıl çekicez. Seçeneklerde influenceyi indirmek için hiçbir tuş yok.
Onlara verdiğin toprakları geri al. Disaster çıkmasından iyidir.
G0kMNN.png
Ara
Disaster zaten çıktı ve bir süredir inmesini bekliyorum. Şimdi bütün topraklarını geri alıcam. Alırken isyan çıkıyor o da kötü pff
Ara
Bir dahakine disaster çıkmamasına dikkat edersin. Zaten herkes de yeni yeni çözüyor bu 'estates' olayını.
G0kMNN.png
Ara
Cok cozulcek bir sey yapmamislar zaten matematigin icine etmisler
Ara
Osmanlı ile oynuyorum, Hırvatistan'ı annexlemeye çalışıyorum. Bir türlü kabul ettiremedim, "Ottoman economic base compared to Crotia: -31" şaka gibi bu durumu nasıl düzeltebilirim ?
euorpa_universalis_iv_signature_by_forev...9dpsup.jpg
Ara
Hırvatistana diplovassal atmak genel olarak mantıklı bir hareket değil, öyle büyük ülkeler diplomasiyle vassallığı kabul etmezler.
O kadar da büyük değil:
Görsel
euorpa_universalis_iv_signature_by_forev...9dpsup.jpg
Ara
Diplovassal için büyük. Yaptığın overseas exploitinin de etkisi olmuş olabilir bu hususa.
Exploit cok agir olmadi mi ya sevimsiz duruyor, cheese falan seviyesinde bu bence.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 22 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.