EU4 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
Osmanlı arap olmuş Form arabia seçeneği gelmiş şehir isimleri artık Türkçe değil yani Osmanlıyla oynarken artık bir Türk devleti ile oynamadığınızı rahat rahat düşünebilirsiniz.

1.15 yamasına geri dönebilmek için ne yapabilirim ?
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(05-04-2016, 11:51)semihuygur : Dünya haritasında kapalı yer kalmadı ben daha yeni kullanabiliyorum :)

Exploration idea Grubunun 2. Ideasında açılıyor.
Ara
Arkadaşlar bu yeniceri eventi nasıl geliyordu yıl 1452 başta Fatih var hala gelmedi?
Ara
DLC ile güncellemeler arasındaki farklar nedir?
Ara
(06-04-2016, 12:01)semihuygur : DLC  ile güncellemeler arasındaki farklar nedir?
Dlc paralı içeriktir satın aldığın zaman barındırdığı özellikler aktif olur. Güncelleme ise orjinal oyun sahibi herkese dağıtılır.
Ara
65 liraya indirdim oyunu ben. Kaç tane dlc var hangilerini almamı önerirsiniz? Indirime girmiş şuan steam oyun 17 lira
Ara
Hangi dlc'nin ne eklediğine eklentiler bölümünden bakabilirsin, çoğu dlc oyundaki farklı bir alana yoğunlaşıyor, dolayısıyla kimisi ilgini çekerken kimisi çekmeyebilir. Hepsini alman gerekmiyor.
Mare Nostrum
The Cossacks
Common Sense
El Dorado
Art Of War
Conquest Of Paradise
Res Publica
Wealth Of Nations

Bu dlc ler major yani oyunun mekaniklerini değiştiren dlc'ler. Bence El Dorado hariç hepsi gerekli.
Ara
Ben oyunu 65 Lirayken aldım şuan 17 lira iade edip tekrar alma şansım var mı :)
Ara
Oynama sürene bağlı.
2 saat üzeri oynadıysan veya 2 haftayı geçtiyse şansın kalmamış demektir.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Oyun için gg demeli miyiz yoksa gelecek yeni güncellemeler ile düzelmesini mi beklemeyiliz?
Ara
Kesinlikle bir patch'ın geleceğini düşünüyorum , oyunda şu anda dengesizlikler var.
Ara
Osmanlı ile çok güzel ilerleniyor yalnız :')
Hiç bu kadar hızlı bi şekilde (1509 yılında) memlüğü 2. savaştada yenip sinaya kadar alamamıştım :D
Ara
21 martta aldım hala indirmedim 15 günü geçti :/
Ara
Krimi vassallama eventini oyuna ekledim bakicam eger calisiyorsa belki buradada yayinlarim.
Ara
(06-04-2016, 21:01)Kamran : Krimi vassallama eventini oyuna ekledim bakicam eger calisiyorsa belki buradada yayinlarim.

Modlamak pek zor olmaz zaten de, tarihi bilgi, seçenekler falan mı ekleyip düzenledin bari?
Ara
bu oyunu dün indirdim ve ingilizce biraz karışık geldi türkçe yaması varmı ?
Ara
(06-04-2016, 21:58)Xatai : bu oyunu dün indirdim ve ingilizce biraz karışık geldi türkçe yaması varmı ?

İnan bana oyun Türkçe'de karışık, terimler için İngilizce oynaman daha iyi olur.
[+] 1 üye Xepluper nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@ferevon trigger 1450 yilindan sonra olmali birde krimla muttefik olmali diye yani zor degil eventin gelmesi.Senin fikrin nedir ne artimaliyim triggerlere.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 36 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.