Önemli: EU4 - Bilgi Oyunu
Evet.

Daha önce hiç rastlamamış olanlar için: http://i.hizliresim.com/njYNkM.jpg
@Ecdad Computer Sıra sende.
Oyunun ilk sürümlerinde hangi devletin lider soyadları bir spor klübünden alınmıştır?
Ara
Trabzon? Öyle bir muhabbet vardı sanırım.
Ara
Arnavutluk diye hatırlıyorum nedense.
Ara
(01-12-2016, 18:48)Ecdad Computer : Oyunun ilk sürümlerinde hangi devletin lider soyadları bir spor klübünden alınmıştır?

Trebizond

Monarklarindan ziyade diplomatlari, colonistleri, misyonerleri vb. Trabzonspor'dan alınmıştı.
Ara
@Redtay doğru. Sıra sizde.
Ara
EU4'ün Civilization serisine yaptığı gönderme nedir? Nerede bulunur?
Ara
(01-12-2016, 21:04)Redtay : EU4'ün Civilization serisine yaptığı gönderme nedir? Nerede bulunur?

Transportla ilgili, CIV serisinde askerlerin direkt gemiye dönüşmesiyle dalga geçiyor.
[+] 1 üye sisisi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Doğru, sorabilirsin.
Ara
(01-12-2016, 22:57)Redtay : Doğru, sorabilirsin.

Oyunda monthly autonomy decrease'in national idea olarak geldiği ilk devlet hangisidir?
Ara
Zor bir soru olmuş sisi. Aragon diyerek şansımı deniyorum.
(02-12-2016, 21:51)sisisi : Oyunda monthly autonomy decrease'in national idea olarak geldiği ilk devlet hangisidir?

Etiyopya?
Ara
(08-12-2016, 15:02)Duman : Zor bir soru olmuş sisi. Aragon diyerek şansımı deniyorum.

(08-12-2016, 15:15)Blackwhist :
(02-12-2016, 21:51)sisisi : Oyunda monthly autonomy decrease'in national idea olarak geldiği ilk devlet hangisidir?

Etiyopya?

İkisi de değil.
Ara
Mossi?
Ara
Konu ikinci sayfaya düşmüş @sisisi
(10-12-2016, 10:50)Serdengecti1 : Mossi?

Doğru hajum.
Ara
Kolay sorudan devam edelim.Biraz canlansın buralar
Kanal yapımı hangi dlc ile gelmiştir
Ara
Wealth of Nations
Ara
Doğru sorabilirsin
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.