Steam ve Dijital İndirim Kampanyaları
Steamı nasıl kazıkladım?
Dün indirimde olduğunu söylediğim Tropico serisini yakından inceledim.
1-2-3-4-5 tane oyunu ve 3-4-5'in dlcleri mevcut.
1-3-4-5 ve tüm dlcler Tropico Bundle sürümünde 70 lira.
1-2-3+dlcler Tropico Trilogy sürümünde 7,75 lira.
4+dlcler Tropico 4 Collector's Bundle sürümünde 12,25 lira.
5+dlcler Tropico 5 Complete Pack sürümünde 30,21 lira.
Ayrı ayrı aldığımızda 50 liraya bundle ve üstüne Tropico 2'yi almış oluyoruz.

uçan erişte ilgilenirsen
Sic Parvis Magna
Ara
https://www.humblebundle.com/best-of-2016-bundle
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Watch Dogs 2, kısa süreliğine ücretsiz!
Watch Dogs 2 demo sürümünün yanında bir de 3 saatlik tüm özellikleri içeren Trial sürüm çıkartıyor.
Yaklaşık 27 GB boyutuna sahip olacak versiyonda, PlayStation 4 için 17 Ocak tarihinde indirilmeye başlabilirken Xbox One için 24 Ocak tarihinde indirebileceğiz. Aynı zamanda 17 Şubat‘a kadar bu kampanyayı kullanabilirsiniz.

Kaynak: teknobeta.net
Sic Parvis Magna
Ara
https://www.steamgifts.com/giveaway/f2HG...crusader-2

Strategyturk üyelerine özel Stronghold crusader çekilişi. Tek yapmanız gereken şey Strategyturk steam grubuna üye olmak. :)
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 3 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-01-2017, 16:09)Doraemon : https://www.steamgifts.com/giveaway/f2HG...crusader-2

Strategyturk üyelerine özel Stronghold crusader çekilişi. Tek yapmanız gereken şey Strategyturk steam grubuna üye olmak. :)

Siteye giremedim :D
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Gönül isterdi ki burada yapayım ama maalesef. Steam hesabında para yatırıp aldığın oyunların değeri 100$ veya daha fazla olmalı siteye girebilmek için. :)
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Ben oyunları aldığımda 100Ş değerindeydiler şimdi dolar 100 lira arttı suçum ney sadasasdsadsad
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Güzel çekiliş ama site yine 100$ diye saçmalıyor. Çekilişi başka türlü yapmanın imkanı yok mu? Çok çirkin bir siteye benziyor, benim oyunlara ne kadar para yatırdığımdan ona neyse...
G0kMNN.png
Ara
@GaulTurk Aslında bayağı büyük bir site. O 100$ limiti de 2. 3. vs. hesapların açılmasının önüne geçmek için. Katılamamanız üzdü. Bir dahakine buna bir çözüm bulmaya çalışacağım. :)
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Steamcompanion sınır istiyor muydu hatırlamıyorum. O da benzeri bir site. Çekiliş yapabiliyorsun.

düzenleme: site kapanmış :D
Ara
Satacağına keyi tutup daha sonra G2A'da satabilirdin. Ben bu yöntemle 1$'ı 10$'a dönüştürdüm kaç defa.
Ara
"Satacağına" demişsin galiba çekiliş yapacağına olacaktı o, öyle görüp üzerime alıyorum : Gereği yok. :)
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Crysis Collection Steam'de 16.25 ₺ Alabilecek durumu olan alsın malum şu sıralar Crytek krizde destek çıkalım.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
@Ahrep

İlk yaptıkları 2 muhteşem oyundan sonra Call of Duty benzeri bir şeyler yapmaya çalışıp çok gelecek vaat eden bir seriyi mahveden, ardından Warface gibi garip, bir o kadar gereksiz yapımlara imza atan, en sonunda Binali Yıldırım'dan destek dilenip milletin 400 milyon TL'sine konan bu firmaya neden destek olmak gerekiyor? Türk diye mi?

Oynamak isteyen tabii ki alır, ancak destek olmak istemek biraz abes, zaten verginizi alıyor adamlar, kim bilir nasıl bir gudubet oyuna harcayacaklar.
[+] 1 üye Awake nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Awake'nin iletisini okuyana kadar sırf CryEngine gibi bir oyun motorunun gelişimine destek olsun diye alırdım ama onu da yapasım kalmadı.
G0kMNN.png
Ara
X-COM: UFO Defense

https://www.humblebundle.com/store/xcom-...-free-game
[+] 1 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dostlar Steamde çevrimdışı oyun oynadıktan sonra profilimde oynanma süresi yazıyor mu ?
Ara
Yazmıyor galiba, başarım da gelmiyor.
Ara
Çevrimdışı oynandığında oynama süresi yazmıyor ama başarımlar kazanılıyor. başarımlar gizli ise kazanılmıyor olabilir ondan tam emin değilim.
Ara
The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition %40 indirimle 45 liraya düşmüş. Bence kaçırmayın. Pc kaldırmasa bile ilerde oynarsınız. Şüphesiz şu ana kadar çıkmış en iyi oyunlardan birisi sonuçta. Bugün saat 9 gibi bitecek sanırım. Günün indirimi.
Sic Parvis Magna
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.