Steam ve Dijital İndirim Kampanyaları
https://www.origin.com/irl/en-us/store/origin-access

Bir hafta denemesi bedava.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Arkadaşlar bu gün çıkan iki dlcyi beraber %10 indirimli veren bir paket yapmış steam bilginize 40 lira ediyor ikisi.
Ara
https://www.gog.com/#giveaway

Fantasy General bedava.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
https://www.origin.com/irl/en-us/store/f...-the-house

Medal of Honor™ Pacific Assault
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Bedava, Killing Floor.

https://www.humblebundle.com/store/killing-floor
[+] 2 üye Wickhart nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sağolasın aldım ama ikinci oyunu almayı düşünüyorum :D
Ara
HOI4 ve Stellaris`e %50 indirim yapmislar. %75 gelene kadar paradoxa beklemeye devam. O zamana kadar gelen dlclerle birlikte anca kivama gelir.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
RTW2'yi almayı planlıyorum. Attila TW var. RTW2'nin yanına almamı tavsiye ettiğiniz dlc veya tuzak denebilecek para israfı dlc üzerine fikirlerinizi bekliyorum.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 1 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Error 503 Service Unavailable hatasi sadece bende mi veriyor ... bu sicaklarda can gibi geldi

Irkin, Dinin ne olursa olsun kardesim, Ne mutlu Turkum diyen herkes TURKtur. aksini soyleyenin kaynanasina atlayayim.

ordu-turkey-2.jpg
Ara
(22-06-2017, 22:12)Kurt Knispel : RTW2'yi almayı planlıyorum. Attila TW var. RTW2'nin yanına almamı tavsiye ettiğiniz dlc veya tuzak denebilecek para israfı dlc üzerine fikirlerinizi bekliyorum.

Kan DLC sini al bence. Kansız gerçekçiliği düşük oluyor.
Ara
Hayvanlar ve Marsın kızları çok da lüzumlu değil. Diğerleri de ülkeler zaten. Her birinde 3 ülke var. Oynamak istediğin ülkeleri alırsın sadece.
Ara
Şimdilik ana oyun + culture packleri aldım. Campaing pack ve unit packleri de eğer memnun kalır ve farklılık olsun istersem alırım herhalde.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
(22-06-2017, 22:12)Kurt Knispel : RTW2'yi almayı planlıyorum. Attila TW var. RTW2'nin yanına almamı tavsiye ettiğiniz dlc veya tuzak denebilecek para israfı dlc üzerine fikirlerinizi bekliyorum.

Tüm DLC'lere sahibim. Kültür paketlerinden sadece Yunan Devletleri hakkını veriyor. Diğer kültür paketlerinin ülkeleri ve birimleri çok yetersiz. Nomadic'i sadece İskitler ile oynamak için almıştım. Pirates and Raiders ve Black Sea Colonies bu ikisi para israfı bence.

Onun dışında tüm kampanya paketleri hakkını veriyor. Özellikle en çok Caesar in Gaul'u tavsiye ederim. Bunlar dışında Kan Pakedi poltikasını asla desteklemiyorum kendi içinde olması gerekli ama gerçekçilik açsıından mecbur aldım. Unit Pack olaraksa Mars'ın Kızlarını tavsiye ederim.
76561198032000419.png
Ara
RTW 2, Rust ve Tropico alma niyetim var ama hepsini teker teker sepete eklemek ve ödeme yapmak çıldırtır. Aşırı derecede yavaş açılıyor sayfalar. Üzüyor insanı. Bunlar dışında tavsiye edeceğiniz indirime girmiş bu tarzlarda oyun var mı?
Ara
@kostok218 Tropico serisini seviyorsan 2. oyunu özellikle tavsiye ederim. Sayfaların yavaşlığına gelince acele etme derim. Nasıl olsa bitecek değil. Yarın tenhalaşır.
Sic Parvis Magna
Ara
@altnkurt Yarını bekliyorum zaten hemen almam. Rust'ı 4 kişi alırsak zaten aradaki fark Tropico 5'in yarı parası. :D Steam rahatlasın 2'ye de bakarım sağ olasın.
Ara
300 liralık Steam cüzdanımı 220 lira gerçek paraya sattım. Bir sonraki indirim dönemi için ucuz steam parası almak isteyen bana ulaşsın. Sonbahara kadar cüzdanımda gene para birikecek, oyun satın almadığım için harcayamıyorum.
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pro ayıp insan bize teklif eder.
Sic Parvis Magna
Ara
Steam cüzdanda nasıl para birikiyor?
Ara
Steam pazarından satış yaparak...
Sinkaf-ül Tertibat
Ara

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.